Анатолій Грицюк назвав слабку ланку Волині
![](/resize/450x337/r/files/news/2008/10-29/2605-1u.jpg)
Голова Волинської обласної ради Анатолій Грицюк поділився із чернівецькими делегатами проблемами нашого краю. Зокрема, під час зустрічі у рамках проекту «Публічна політика для розвитку громад» він назвав одну із слабких ланок Волині – первинну медицину. Про це 28 жовтня інформує репортер «Волинських Новин».
За словами Анатолія Грицюка, «волинянам є чим гордитись – у Луцьку роблять складні серцеві операції». Та попри досягнення, у Волинської області є й певні недоліки. Це, за його словами, стосується «однієї із найслабкіших ланок – первинної медицини».
«Наразі первинна медицина фінансується з місцевих бюджетів і коштів на її потреби не завжди вистачає», – розповів голова облради. Проте, волинська влада робить усе можливе, аби покращити ситуацію. «Наприклад, 2009-й – проголошений роком комунального майна та медицини, за «Програмою швидка допомога» ми щороку закуповуємо по кілька машин, – додав він.
Також, за словами пана Грицюка, «немає позиції лісова галузь». «Ми хотіли виробництво відділити від переробки, бо ліс з Волині масово вивозили в Польщу та інші країни», – зазначив він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами Анатолія Грицюка, «волинянам є чим гордитись – у Луцьку роблять складні серцеві операції». Та попри досягнення, у Волинської області є й певні недоліки. Це, за його словами, стосується «однієї із найслабкіших ланок – первинної медицини».
«Наразі первинна медицина фінансується з місцевих бюджетів і коштів на її потреби не завжди вистачає», – розповів голова облради. Проте, волинська влада робить усе можливе, аби покращити ситуацію. «Наприклад, 2009-й – проголошений роком комунального майна та медицини, за «Програмою швидка допомога» ми щороку закуповуємо по кілька машин, – додав він.
Також, за словами пана Грицюка, «немає позиції лісова галузь». «Ми хотіли виробництво відділити від переробки, бо ліс з Волині масово вивозили в Польщу та інші країни», – зазначив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083442)
злидень
Показати IP
29 Жовтня 2008 11:41
А на Гузя поскаржився? Що ображає його і про машинки дорогі патякає?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083442)
Ківерчанин
Показати IP
29 Жовтня 2008 12:33
Анатолій Грицюк і його політичний батько - "волинський Брєжнєв" Е. Кирильчук самі є найслабшою ланкою Волині. Політики з радянською ментальністю, вони просто не розуміють дуже багатьох реалій сьогодення. Але заховавшись під спідницю Тимошенко і використовуючи її популярність продовжують паразитувати на волинських виборцях
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.