Звільнена з полону волинська прикордонниця Аліна Паніна повернулася на службу
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/01-09/353756/324791952_850329196079879_1226586055558273730_n.jpg)
Важко навіть уявити, що криється за усмішкою цієї дівчини. У жовтні минулого року волинянку Аліну Паніну звільнили з російського полону, де вона пробула п’ять місяців.
Ранок повномасштабного вторгнення кінологиня зустріла у Маріупольському морському торговельному порту. Там разом зі своєю чотирилапою помічницею Сонею вона здійснювала огляд морських суден. Потім були оборона заводу «Азовмаш», тиждень під постійними обстрілами на «Азовсталі», далі – полон. До рук окупантів Аліна потрапила з двома службовими собаками. Соня та Джессі були з прикордонницею на «Азовсталі», разом пройшли через надскладні випробування, підтримували та оберігали. На жаль, з полону Аліна повернулася без службових собак, їх окупанти дівчині не віддали. Про це повідомили у Волинському прикордонному загоні.
І ось після тривалої реабілітації й відновлення прикордонниця повернулася на рідну Волинь та продовжує службу на українсько-польському кордоні. Аби підтримати Аліну, друзі подарували їй спанієля Челсі, як дві краплі води схожого на Соню. Зараз собака призвичаюється до нової напарниці. Разом постійно тренуються та вчаться працювати у тандемі.Читати ще: «Хотіли повісити нас за те, що робили вони»: військова з Волині та її подруга розповіли про російський полон
Аліна дуже сумує за своїми чотирилапими пухнастиками та вірить, що обов’язково з ними зустрінеться. А поки переглядає архівні світлини й відео з Сонею та Джессі і усіляко намагається їх повернути. Нагадує про чотирилапих і зображення дівчини з собакою на стінописі у сквері її рідного міста. Цей сюжет художники присвятили Аліні. Про нього дівчина дізналася випадково від друзів. А відкриття муралу відбулося в день звільнення Паніної з полону. Щоправда, про те, що цього дня прикордонниця повернеться на рідну землю, ніхто з організаторів і гадки не мав.Нині Аліна проходить службу в одному з прикордонних підрозділів Волинського загону та нетерпеливо чекає на повернення з полону свого чоловіка, теж прикордонника.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ранок повномасштабного вторгнення кінологиня зустріла у Маріупольському морському торговельному порту. Там разом зі своєю чотирилапою помічницею Сонею вона здійснювала огляд морських суден. Потім були оборона заводу «Азовмаш», тиждень під постійними обстрілами на «Азовсталі», далі – полон. До рук окупантів Аліна потрапила з двома службовими собаками. Соня та Джессі були з прикордонницею на «Азовсталі», разом пройшли через надскладні випробування, підтримували та оберігали. На жаль, з полону Аліна повернулася без службових собак, їх окупанти дівчині не віддали. Про це повідомили у Волинському прикордонному загоні.
І ось після тривалої реабілітації й відновлення прикордонниця повернулася на рідну Волинь та продовжує службу на українсько-польському кордоні. Аби підтримати Аліну, друзі подарували їй спанієля Челсі, як дві краплі води схожого на Соню. Зараз собака призвичаюється до нової напарниці. Разом постійно тренуються та вчаться працювати у тандемі.Читати ще: «Хотіли повісити нас за те, що робили вони»: військова з Волині та її подруга розповіли про російський полон
Аліна дуже сумує за своїми чотирилапими пухнастиками та вірить, що обов’язково з ними зустрінеться. А поки переглядає архівні світлини й відео з Сонею та Джессі і усіляко намагається їх повернути. Нагадує про чотирилапих і зображення дівчини з собакою на стінописі у сквері її рідного міста. Цей сюжет художники присвятили Аліні. Про нього дівчина дізналася випадково від друзів. А відкриття муралу відбулося в день звільнення Паніної з полону. Щоправда, про те, що цього дня прикордонниця повернеться на рідну землю, ніхто з організаторів і гадки не мав.Нині Аліна проходить службу в одному з прикордонних підрозділів Волинського загону та нетерпеливо чекає на повернення з полону свого чоловіка, теж прикордонника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.