Зустріч з Порошенком у Ківерцях – для «обраних»: не пускають журналістів і місцевих
![](/resize/450x337/r/files/news/2019/01-15/261014/photo_2019-01-15_14-50-13w.jpg)
Зустріч з Петром Порошенком у місті Ківерці розпочалась у закритому режимі. До зали будинку культури пропускали лише «обраних» людей по списку. Натомість журналістів, які були попередньо акредитовані, не пропустили.
Про це з місця події повідомляє журналіст Інформаційного агентства Волинські Новини.
Перед місцевим будинком культури зібралось близько тисячі волинян, проте в залу пропускали лише тих, хто є у спеціальних списках. Інші ж змушені очікувати можливості побачити президента на вулиці.
Разом з тим, працівники Управління державної охорони не допустили в залу журналістів ІА «Волинські Новини» та ТРК «Аверс», які мали попередню акредитацію на візит. Свої дії пояснили тим, що буцімто журналістів немає у списках.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПЕРЕДВИБОРЧИЙ «ТОМОС-ТУР»: ПЕТРО ПОРОШЕНКО – З ВІЗИТОМ НА ВОЛИНІ. ТРАНСЛЯЦІЯ
Натомість начальниця відділу інформаційної політики Волинської ОДА Каріна Мариневич, яка формувала списки, підтвердила, що дані журналістів, яких не пустили на зустріч, в список вона внесла. Його ж після цього облдержадміністрація передала в Адміністрацію Президента.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ТОМОС-ТУР» НА РІВНЕНЩИНІ: ПОРОШЕНКО ЗУСТРІВСЯ ЛИШЕ З «ОБРАНИМИ»
У рамках передвиборчого «Томос-туру» Порошенко прибув у Ківерці близько 14:30. Президент виступає перед натовпом біля місцевого будинку культури. В оточенні охоронців він розповідає про Томос, дякує всім за молитву, завдяки якій його отримали.
Нагадаємо, сотні людей за розпорядженням голови Волинської ОДА Олександра Савченка звезли з районів області, аби забезпечити масовку з потрібних людей президенту. Пасажирські автобуси, у тому числі шкільні, з людьми з різних районів області з’їхалися до обласного центру перед приїздом Порошенка. Аби приховати цей факт, людей висаджували не в центрі міста, де була запланована зустріч із гарантом, а на вулицях Набережній та Шевченка.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це з місця події повідомляє журналіст Інформаційного агентства Волинські Новини.
Перед місцевим будинком культури зібралось близько тисячі волинян, проте в залу пропускали лише тих, хто є у спеціальних списках. Інші ж змушені очікувати можливості побачити президента на вулиці.
Разом з тим, працівники Управління державної охорони не допустили в залу журналістів ІА «Волинські Новини» та ТРК «Аверс», які мали попередню акредитацію на візит. Свої дії пояснили тим, що буцімто журналістів немає у списках.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПЕРЕДВИБОРЧИЙ «ТОМОС-ТУР»: ПЕТРО ПОРОШЕНКО – З ВІЗИТОМ НА ВОЛИНІ. ТРАНСЛЯЦІЯ
Натомість начальниця відділу інформаційної політики Волинської ОДА Каріна Мариневич, яка формувала списки, підтвердила, що дані журналістів, яких не пустили на зустріч, в список вона внесла. Його ж після цього облдержадміністрація передала в Адміністрацію Президента.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ТОМОС-ТУР» НА РІВНЕНЩИНІ: ПОРОШЕНКО ЗУСТРІВСЯ ЛИШЕ З «ОБРАНИМИ»
У рамках передвиборчого «Томос-туру» Порошенко прибув у Ківерці близько 14:30. Президент виступає перед натовпом біля місцевого будинку культури. В оточенні охоронців він розповідає про Томос, дякує всім за молитву, завдяки якій його отримали.
Нагадаємо, сотні людей за розпорядженням голови Волинської ОДА Олександра Савченка звезли з районів області, аби забезпечити масовку з потрібних людей президенту. Пасажирські автобуси, у тому числі шкільні, з людьми з різних районів області з’їхалися до обласного центру перед приїздом Порошенка. Аби приховати цей факт, людей висаджували не в центрі міста, де була запланована зустріч із гарантом, а на вулицях Набережній та Шевченка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 13
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431436)
Анатоль_
Показати IP
15 Січня 2019 15:21
Ганьба!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431436)
лучанин
Показати IP
15 Січня 2019 15:34
Президент на ім"я Томос! В цьому і заключаються його поїздки по регіонах України.Але мудрий український народ, не повинний повестись на таку дешеву подачку.Пора зрозуміти,хто такий є Порошенко і,що зробив він для покращення життя українців.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431436)
ляшкооо!!!!! до лучанин
Показати IP
15 Січня 2019 16:26
усіх на вила !!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431436)
Петро 2
Показати IP
15 Січня 2019 16:03
Колись зганяли малограмотних (без образ, такий був час) людей у колгосп, сьогодні на томос (хоча і час уже не той). Якось так...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431436)
Олена
Показати IP
15 Січня 2019 18:08
А чого без спілкування з людьми у Луцьку?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431436)
Йой до Олена
Показати IP
15 Січня 2019 19:37
Бо сцикло
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431436)
оксана до Йой
Показати IP
16 Січня 2019 19:48
ҐНе можна не поважати людину яку більшість вибрали призидентом нашої країни .ви не є патріотом своєї держави
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431436)
Колки
Показати IP
15 Січня 2019 19:43
А як це до нас не заїхав ми ж республика.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431436)
Петя Наливайко
Показати IP
15 Січня 2019 19:52
Ганьба
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431436)
я
Показати IP
15 Січня 2019 21:26
не було там ніякої тисячі людей. в основному бюджетники яких добровільно-примусово попросили прийти. як було сказано ДЛЯ МАСОВКИ
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431436)
оксана до я
Показати IP
16 Січня 2019 19:55
не пишіть брехі я особисто ходила на зустріч з призидентом притому що мене ніхто не заставляв у м.ҐКіверці ,і таких як я там було багато при тому що не всі люди знали про приїзд призидента
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431436)
Ааа
Показати IP
15 Січня 2019 21:36
А конфети він привозив хто знае
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431436)
13
Показати IP
16 Січня 2019 01:00
Напевне питання задавали завчасно підготовлені, -з листочків. Бо усім було проведено інструктаж, щоб нічого зайвого не запитували
Можна сплутати з хворобою Альцгеймера: вчені виявили новий тип вікової втрати пам’яті
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.