Зупинилося серце Захисника з Прилісненської громади Миколи Борисюка
![](/resize/450x376/r/files/news/2024/06-05/383793/445002745_1459505691359685_1046971890630422027_n.jpg)
Сьогодні вночі помер Захисник України, житель села Городок Камінь-Каширського району Борисюк Микола Павлович 1975 року народження.
Про це повідомили в Прилісненській громаді.
Микола Павлович став на захист України в лютому 2022 року. Під час виконання бойового завдання отримав поранення. Тривалий час проходив лікування у військовому госпіталі, де лікарі діагностували онкологічну хворобу. Пройшовши кілька курсів хіміотерапії, перебував у рідному селі. На жаль, серце Миколи зупинилося.
«Від усієї громади висловлюємо щирі співчуття родині, дітям Миколи Павловича. Вічна пам'ять Захиснику України!» – йеться в повідомленні.
Чин відспівування та поховання воїна відбудеться в селі Городок. Скорботний кортеж о 14:00 вирушить від домівки Захисника вулицею Лісовою до місцевого храму, далі вулицею Піщаною до центру і до місцевого кладовища, де воїна з усіма військовими почестями поховають.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам’ять та незгасна слава Воїну!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Прилісненській громаді.
Микола Павлович став на захист України в лютому 2022 року. Під час виконання бойового завдання отримав поранення. Тривалий час проходив лікування у військовому госпіталі, де лікарі діагностували онкологічну хворобу. Пройшовши кілька курсів хіміотерапії, перебував у рідному селі. На жаль, серце Миколи зупинилося.
«Від усієї громади висловлюємо щирі співчуття родині, дітям Миколи Павловича. Вічна пам'ять Захиснику України!» – йеться в повідомленні.
Чин відспівування та поховання воїна відбудеться в селі Городок. Скорботний кортеж о 14:00 вирушить від домівки Захисника вулицею Лісовою до місцевого храму, далі вулицею Піщаною до центру і до місцевого кладовища, де воїна з усіма військовими почестями поховають.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам’ять та незгасна слава Воїну!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
В Україні створили першу команду швидкого реагування на пошкодження памʼяток культури
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
«Приїжджаєш – і як не в своїй тарілці. Тягне назад до хлопців», – військовослужбовець волинської бригади
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.