«Зупиніть цього сучого сина Путіна і дайте зброю»: ексфутболіст Воронін звернувся до Німеччини
Екснападник збірної України Андрій Воронін закликав Німеччину допомогти Україні у війні з Росією.
Цитує Вороніна Bild, повідомляє УНІАН.
«Ми вилетіли з Москви літаком, перш ніж польоти перекрили. Але не змогли приземлитися в Дюссельдорфі. Ми летіли через Амстердам. Мій батько, щойно прооперований, моя теща, моя дружина і діти зараз тут. Вони ходили у німецьку школу в Москві. Але школа зараз не має значення. Мені погано. Справді погано. Коли я бачу фото з рідного краю, коли бачу новини. Все це нереально, як фільм. Але фільм жахів. У мене майже не залишилося слів», – сказав Воронін.
Читати ще: «Він більше не легенда», – Малиновський про волинянина Тимощука, який мовчить про війну
«Що рухає Путіним? Можливо, він просто хоче бути в підручниках з історії. Але він ніколи не опиниться там. Або опиниться як злочинець. Як Німеччина може допомогти Україні? Зупиніть цього сучого сина Путіна, допоможіть біженцям. І надішліть зброю, щоб ми могли захиститися. Я так пишаюся нашою країною. У нас прекрасні міста, чудові люди. Ми будемо продовжувати боротися. І ми переможемо. Але ціна така висока. Багато загиблих... Ми живемо у 2022 році, а не в часи Другої світової...», – додав Андрій.
Зазначимо, що до початку повномасштабної війни Воронін працював помічником тренера у московському «Динамо», але покинув Росію одразу ж після нападу російської армії на Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Цитує Вороніна Bild, повідомляє УНІАН.
«Ми вилетіли з Москви літаком, перш ніж польоти перекрили. Але не змогли приземлитися в Дюссельдорфі. Ми летіли через Амстердам. Мій батько, щойно прооперований, моя теща, моя дружина і діти зараз тут. Вони ходили у німецьку школу в Москві. Але школа зараз не має значення. Мені погано. Справді погано. Коли я бачу фото з рідного краю, коли бачу новини. Все це нереально, як фільм. Але фільм жахів. У мене майже не залишилося слів», – сказав Воронін.
Читати ще: «Він більше не легенда», – Малиновський про волинянина Тимощука, який мовчить про війну
«Що рухає Путіним? Можливо, він просто хоче бути в підручниках з історії. Але він ніколи не опиниться там. Або опиниться як злочинець. Як Німеччина може допомогти Україні? Зупиніть цього сучого сина Путіна, допоможіть біженцям. І надішліть зброю, щоб ми могли захиститися. Я так пишаюся нашою країною. У нас прекрасні міста, чудові люди. Ми будемо продовжувати боротися. І ми переможемо. Але ціна така висока. Багато загиблих... Ми живемо у 2022 році, а не в часи Другої світової...», – додав Андрій.
Зазначимо, що до початку повномасштабної війни Воронін працював помічником тренера у московському «Динамо», але покинув Росію одразу ж після нападу російської армії на Україну.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
На Харківщині загинув волинянин Олександр Блаженчук
16 Липня 2024 22:39
16 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині двох довгожительок привітали з 90-річчям
16 Липня 2024 22:22
16 Липня 2024 22:22
Немовля з полового в Кременчуці викрав транссексуал, його затримали
16 Липня 2024 22:02
16 Липня 2024 22:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 17 липня
16 Липня 2024 21:43
16 Липня 2024 21:43
Біля Луцька заборонили продаж алкоголю військовим
16 Липня 2024 21:25
16 Липня 2024 21:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.