Зробив із себе інваліда: на Закарпатті затримали 20-річного волинянина
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/04-04/358773/339262981_1707945982979357_993960547979918403_n.jpg)
На Закарпатті прикордонники Мукачівського загону виявили двох громадян України призовного віку, які намагались виїхати в Угорщину за документами з ознаками підробки. Один із затриманих – 20 річний волинянин.
Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.
Так, в пункті пропуску «Лужанка» під час перевірки документів у громадян, які прямували за кордон, прикордонники виявили сфальшовану довідку для отримання пільг інвалідам, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу. Довідку з ознаками підробки надав 20-річний волинянин.Ще одну спробу незаконного перетину кордону припинили в пункті пропуску «Дзвінкове». Потрапити в Угорщину за пенсійним посвідченням з ознаками підробки намагався 37-річний киянин.Про наявність у діях українців ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції у Закарпатській області.
Наразі правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до даного правопорушення. Для подальшого прийняття правового рішення, правопорушників передали співробітникам поліції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.
Так, в пункті пропуску «Лужанка» під час перевірки документів у громадян, які прямували за кордон, прикордонники виявили сфальшовану довідку для отримання пільг інвалідам, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу. Довідку з ознаками підробки надав 20-річний волинянин.Ще одну спробу незаконного перетину кордону припинили в пункті пропуску «Дзвінкове». Потрапити в Угорщину за пенсійним посвідченням з ознаками підробки намагався 37-річний киянин.Про наявність у діях українців ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції у Закарпатській області.
Наразі правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до даного правопорушення. Для подальшого прийняття правового рішення, правопорушників передали співробітникам поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Застряють по 20 разів на день: мешканці мікрорайону Луцька скаржаться на роботу ліфтів
Сьогодні 21:22
Сьогодні 21:22
Лікування без страху: у Луцьку для дітей, хворих на туберкульоз, відкрили багатоцільову ресурсну кімнату
Сьогодні 21:02
Сьогодні 21:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 24 липня
Сьогодні 20:43
Сьогодні 20:43
ЗСУ пошкодили російський паром «Славянин» у порту «Кавказ»
Сьогодні 20:24
Сьогодні 20:24
Реконструкція напірного каналізаційного колектора: «Луцькводоканал» та ЮНІСЕФ посилюють співпрацю
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
На Дніпропетровщині помер Захисник з Волині Микола Федончук
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.