«Золотий фонд університету»: у Луцьку презентували енциклопедію випускників Лесиного вишу
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/09-14/368466/a19.jpg)
13 вересня у ВНУ імені Лесі Українки було презентовано видання «Золотий фонд університету: Енциклопедія випускників». Це перша довідково-біографічна інформаційно-іміджева енциклопедія в межах проєкту «Літопис Університету імені Лесі Українки: від А до Я». У ній уміщено інформацію про випускників, які реалізували себе як професіонали в різних сферах суспільного життя.
Левова частина з них прийшли на презентацію видання. Окрім цього, в залі зібралися й інші Лесині люди – керівництво Університету, викладачі, працівники, студенти, повідомляє відділ інформаційної політики вишу.
Першою слово взяла упорядниця і редакторка видання, виконавча директорка Асоціації випускників ВНУ імені Лесі Українки Лариса Понєдєльник. «Сьогодні наш Університет найповажніший і найпотужніший у всьому Волинському краї», – заявила вона. Також вона додала, що заклад пишається кожним студентом, викладачем і випускником. «Усіх нас об’єднує молодість, проведена в рідному Університеті», – підсумувала Лариса Анатоліївна.
Згодом до слова запросили ректора Анатолія Цьося, який також навчався у ВНУ імені Лесі Українки. Він подякував Ларисі Понєдєльник за її роботу над виданням і вклад у розвиток ЗВО. «Будь-який університет славиться успішними випускниками, бо саме успішний випускник – візитна картка закладу», – заявив він. Окрім цього, Анатолій Цьось згадав про волинську освітню традицію та розвиток ЗВО.Із вітальним словом виступив Григорій Недопад – ще один відомий випускник Лесиного університету, який заявив, що його найкращі юнацькі роки пройшли у ВНУ Лесі Українки. «Я прийшов сюди, коли мені було 17 років, молодим, юним, мав багато ідей і думок. Коли отримував диплом, у мене були вже зовсім інші плани, я був сформованою людиною, яка готова іти своєю дорогою і має на меті щось зробити не тільки для себе, а й для власного краю», – розповів Григорій Недопад. За його словами, поруч із ним по життю завжди ідуть люди з Університету імені Лесі Українки.Під час заходу виступила низка відомих випускників ЗВО. Дійство супроводжували художні номери Лесиних людей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Левова частина з них прийшли на презентацію видання. Окрім цього, в залі зібралися й інші Лесині люди – керівництво Університету, викладачі, працівники, студенти, повідомляє відділ інформаційної політики вишу.
Першою слово взяла упорядниця і редакторка видання, виконавча директорка Асоціації випускників ВНУ імені Лесі Українки Лариса Понєдєльник. «Сьогодні наш Університет найповажніший і найпотужніший у всьому Волинському краї», – заявила вона. Також вона додала, що заклад пишається кожним студентом, викладачем і випускником. «Усіх нас об’єднує молодість, проведена в рідному Університеті», – підсумувала Лариса Анатоліївна.
Згодом до слова запросили ректора Анатолія Цьося, який також навчався у ВНУ імені Лесі Українки. Він подякував Ларисі Понєдєльник за її роботу над виданням і вклад у розвиток ЗВО. «Будь-який університет славиться успішними випускниками, бо саме успішний випускник – візитна картка закладу», – заявив він. Окрім цього, Анатолій Цьось згадав про волинську освітню традицію та розвиток ЗВО.Із вітальним словом виступив Григорій Недопад – ще один відомий випускник Лесиного університету, який заявив, що його найкращі юнацькі роки пройшли у ВНУ Лесі Українки. «Я прийшов сюди, коли мені було 17 років, молодим, юним, мав багато ідей і думок. Коли отримував диплом, у мене були вже зовсім інші плани, я був сформованою людиною, яка готова іти своєю дорогою і має на меті щось зробити не тільки для себе, а й для власного краю», – розповів Григорій Недопад. За його словами, поруч із ним по життю завжди ідуть люди з Університету імені Лесі Українки.Під час заходу виступила низка відомих випускників ЗВО. Дійство супроводжували художні номери Лесиних людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721111685)
Архів
Показати IP
15 Вересня 2023 18:27
Потішна праця:)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721111685)
Клас
Показати IP
15 Вересня 2023 19:56
"Дійство супроводжували художні номери Лесиних людей" ))
В Україні створили першу команду швидкого реагування на пошкодження памʼяток культури
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
«Приїжджаєш – і як не в своїй тарілці. Тягне назад до хлопців», – військовослужбовець волинської бригади
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.