Знову втрата: на війні загинув Богдан Щербик з Торчинської громади
![](/resize/450x253/r/files/news/2022/09-16/346871/BU0ukFdmdhZIgLeQdW2ERuivif6h6Wo5EmsJ8YCK.jpeg)
Сумна звістка прилетіла в Торчинську громаду. 15 вересня під час виконання бойового завдання, захищаючи незалежність України, загинув житель села Усичі Богдан Щербик.
«Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Втратили відданого патріота нашої громади, такого молодого, з планами та вірою в майбутнє, мужнього захисника та люблячого сина...» – йдеться у повідомленні Торчинської селищної ради.
Про чин поховання загиблого героя повідомлять згодом.Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним Героя. Царство Небесне і вічна слава Захиснику!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Втратили відданого патріота нашої громади, такого молодого, з планами та вірою в майбутнє, мужнього захисника та люблячого сина...» – йдеться у повідомленні Торчинської селищної ради.
Про чин поховання загиблого героя повідомлять згодом.Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним Героя. Царство Небесне і вічна слава Захиснику!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Втік до Польщі: волинянина судили за ДТП, у якій неповнолітня дівчина отримала інвалідність
Сьогодні 19:45
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:45
Два золота, срібло та акредитація на Олімпійські ігри: волиняни вдало виступили на чемпіонаті України з велоспорту
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Україна та Словенія підписали безпекову угоду
Сьогодні 18:33
Сьогодні 18:33
В Україні назріває важка демографічна криза: до 2025 року залишиться 25 мільйонів людей
Сьогодні 17:38
Сьогодні 17:38
У Луцьку з пістолета застрелився чоловік![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:21
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:21
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.