Зняли навіть унітази: Росія повернула Україні повністю розграбовані кораблі
![](/resize/450x300/r/files/news/2019/11-20/280874/zh.jpg)
Катери «Бердянськ» і «Нікополь» та буксир «Яни Капу» повертаються в українські Військово-морські сили без боєприпасів, документів та рацій і невідомо в якому технічному стані.
Про це йдеться у статті ВВС.
«Це нагадує передачу Росією старих кораблів ВМСУ з анексованого Криму у 2014 році, коли, за свідченнями українських військових, з і без того застарілих суден було знято все, що мало хоч якусь цінність», – наголошується у публікації.
Зазначається, що цього разу йдеться про потужні американські системи Harris. До того ж адвокат українських моряків Микола Полозов стверджує, що кораблі залишилися взагалі без електроніки, що означає – без навігаційних систем і електронних компонентів бойових модулів, без яких їх не можна використовувати.
Усе це російська сторона залишає як «речові докази» у справі про «незаконне перетинання кордону» українською корабельною групою.
Командувач Військово-морськими силами України Ігор Воронченко повідомив, що «йде буксирування, швидкість дуже маленька. Вони своїм ходом не йдуть, росіяни їх угробили. Познімали навіть плафони, розетки і унітази. Так що ми зараз покажемо всьому світу варварське ставлення росіян».
Нагадаємо, міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що повернення Росією захоплених українських кораблів є не доброю волею, а виконанням рішення Міжнародного морського трибуналу.
У МЗС України заявили, що, незважаючи на те, що Росія повернула кораблі, захоплені в Керченській протоці, розгляди у цій справі продовжаться в арбітражному суді Гааги. Також агресору нагадали про відповідальність за порушення імунітетів військових суден.
Як повідомлялося, 25 листопада 2018 року російські силовики біля берегів анексованого Криму обстріляли й захопили три кораблі Військово-морських сил України: катери «Бердянськ», «Нікополь» і буксир «Яни Капу», що прямували з Одеси до Маріуполя, а також їх екіпажі. У полон потрапили 24 українці, троє з них були поранені.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у статті ВВС.
«Це нагадує передачу Росією старих кораблів ВМСУ з анексованого Криму у 2014 році, коли, за свідченнями українських військових, з і без того застарілих суден було знято все, що мало хоч якусь цінність», – наголошується у публікації.
Зазначається, що цього разу йдеться про потужні американські системи Harris. До того ж адвокат українських моряків Микола Полозов стверджує, що кораблі залишилися взагалі без електроніки, що означає – без навігаційних систем і електронних компонентів бойових модулів, без яких їх не можна використовувати.
Усе це російська сторона залишає як «речові докази» у справі про «незаконне перетинання кордону» українською корабельною групою.
Командувач Військово-морськими силами України Ігор Воронченко повідомив, що «йде буксирування, швидкість дуже маленька. Вони своїм ходом не йдуть, росіяни їх угробили. Познімали навіть плафони, розетки і унітази. Так що ми зараз покажемо всьому світу варварське ставлення росіян».
Нагадаємо, міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що повернення Росією захоплених українських кораблів є не доброю волею, а виконанням рішення Міжнародного морського трибуналу.
У МЗС України заявили, що, незважаючи на те, що Росія повернула кораблі, захоплені в Керченській протоці, розгляди у цій справі продовжаться в арбітражному суді Гааги. Також агресору нагадали про відповідальність за порушення імунітетів військових суден.
Як повідомлялося, 25 листопада 2018 року російські силовики біля берегів анексованого Криму обстріляли й захопили три кораблі Військово-морських сил України: катери «Бердянськ», «Нікополь» і буксир «Яни Капу», що прямували з Одеси до Маріуполя, а також їх екіпажі. У полон потрапили 24 українці, троє з них були поранені.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 15
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
А нє
Показати IP
20 Листопада 2019 14:59
То ж наші братішєчкі. Не могли вони такого сдєлать.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
Всезнайко
Показати IP
20 Листопада 2019 15:00
А там були ті унітази?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
Боцман до Всезнайко
Показати IP
20 Листопада 2019 15:23
Тобі какошнік голову намуляв?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
Всезнайко до Боцман
Показати IP
20 Листопада 2019 17:06
А тобі каструлька?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
101 до Всезнайко
Показати IP
20 Листопада 2019 16:33
Не чули по собі. Якщо в тебе немає унітаза то не значить що в інших його теж немає.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
Боцман до 101
Показати IP
20 Листопада 2019 20:41
Він як зайвохромосомний ходить або під себе або в дирку в землі. орда є орда
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
Ісса Ндойє до Всезнайко
Показати IP
20 Листопада 2019 16:33
Там був гальюн ...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
Боцман до Ісса Ндойє
Показати IP
20 Листопада 2019 20:43
Не вводь його в ступор. Для нього це іноземне слово.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
Небайдужий
Показати IP
20 Листопада 2019 15:21
Орда є орда. Унітази напевно на сувеніри розібрали.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
Богдан Сташинський
Показати IP
20 Листопада 2019 16:54
Воронченко треба не інтерв'ю давати, а покази в суді, чому кораблі, якщо їх так можна так назвати почали прохід Керченської протоки з порушенням встановленого раніше порядку, що привело до важких наслідків. А Петю за цей прохід вже давно треба на нари !!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
Боцман до Богдан Сташинський
Показати IP
20 Листопада 2019 20:35
Тому міжнародний морський суд змусив московію звільнити наших моряків і кораблі ? Скільки платять з ви сер?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
Лучанин до Богдан Сташинський
Показати IP
20 Листопада 2019 20:46
Прогіб зараховується. На суповий набір заробив
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
Коля
Показати IP
20 Листопада 2019 21:08
Кацапи хочуть підірвати міць військового флоту України.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
До Колі
Показати IP
20 Листопада 2019 22:10
Як можна підірвати те чого немає
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450657)
пенсіонери
Показати IP
20 Листопада 2019 23:52
необхідно клоуна ЗЕлупенського з хряком порошенком і луцифером-луценком закидати тухлими яйцями з зеленкою та поволокти ногами вперед ганебного крадія пенсій СКОТИНЯКУ ЗЕлупу активно оттако На Нари за обкрадання пенсій в пенсіонерів!!!!!!!!!!!!!!!
Ще одна парафія у Луцькому районі приєдналась до ПЦУ
Сьогодні 21:15
Сьогодні 21:15
Внаслідок захворювання помер військовий з Волині Іван Котюк
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцьку парочка злодіїв поцупила телефон в школяра
Сьогодні 20:19
Сьогодні 20:19
Кабмін призначив премії двом волинянам за особливі досягнення молоді у розбудові України
Сьогодні 20:01
Сьогодні 20:01
Україна отримала першу партію винищувачів F-16, – Bloomberg
Сьогодні 19:24
Сьогодні 19:24
У Луцьку створять Інститут міста![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:05
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:05
П'ять «шахедів» уночі залетіли у Білорусь
Сьогодні 18:26
Сьогодні 18:26
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.