Злочинця, який втік з лікарні у Луцьку, розшукали
![](/resize/450x337/r/files/news/2019/07-22/273043/67000880_214190932813115_215610974621663232_n.jpg)
Волинські поліцейські розшукали чоловіка, який вранці втік з-під варти у Луцьку.
Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у секторі комунікації ГУНП у Волинській області, втікача розшукали поліцейські спільно з військовими Нацгвардії.
У результаті, проведених оперативно-розшукових заходів, правоохоронці встановили місце перебування втікача. Правопорушника затримали близько 14 години на вулиці Стрілецькій у Луцьку та взяли під варту.
За фактом втечі слідчі Луцького відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ознаками злочину, визначеного ч. 1 ст. 393 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, правопорушник перебував на лікуванні у Волинській обласній клінічній лікарні та сьогодні вранці втік з-під варти. Поліція ввела в дію оперативний план «Сирена».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у секторі комунікації ГУНП у Волинській області, втікача розшукали поліцейські спільно з військовими Нацгвардії.
У результаті, проведених оперативно-розшукових заходів, правоохоронці встановили місце перебування втікача. Правопорушника затримали близько 14 години на вулиці Стрілецькій у Луцьку та взяли під варту.
За фактом втечі слідчі Луцького відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ознаками злочину, визначеного ч. 1 ст. 393 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, правопорушник перебував на лікуванні у Волинській обласній клінічній лікарні та сьогодні вранці втік з-під варти. Поліція ввела в дію оперативний план «Сирена».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1723397052)
савченко
Показати IP
22 Липня 2019 14:24
не пощастило парню
![](/public/images/user_no_foto.png?1723397052)
Лучанин
Показати IP
22 Липня 2019 14:35
Нацгвардійці молодці.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723397052)
Югу шукайте
Показати IP
22 Липня 2019 14:50
Він всіх здасть! Як в 2001 - му. Не дати похмелитись і заспіває....
У Шацьку майже за мільйон продають комунальну ділянку![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:59
Білорусь нагнітає ситуацію на кордоні, – ДПСУ
Сьогодні 17:03
Сьогодні 17:03
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.