Зіткнулися два Opel: у Луцьку водія, який п’яним в’їхав у інше авто, оштрафували та позбавили прав
В обласному центрі Волині винуватця ДТП за участі двох автомобілів Opel не лише оштрафували, а й позбавили водійського посвідчення, оскільки чоловік у момент автопригоди був п’яним.
Відповідну постанову ухвалив Луцький міськрайонний суд.
Як стало відомо з матеріалів справ, ДТП трапилася 3 січня близько 20-ї години у селі Сарнівка Луцького району. На вулиці Гагаріна водій Opel Combo Владислав К. в’їхав у Opel Corsa, внаслідок чого обидва авто отримали механічні пошкодження.
Читати ще: На Волині п’яний водій буса влетів у блокпост: поліцейський та пасажири отримали травми, а винуватець ДТП – штраф
Після зіткнення з’ясувалося, що Владислав К. має ознаки алкогольного сп’яніння. Результат тесту – 1,336 проміле. Тож дії правопорушника було кваліфіковано за ст. 124, ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Суд після дослідження доказів дійшов висновку, що вину Владислава К. доведено, тож оштрафував його на 17 тисяч гривень та на рік позбавив права сідати за кермо. Сам правопорушник на судове засідання не з’явився.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідну постанову ухвалив Луцький міськрайонний суд.
Як стало відомо з матеріалів справ, ДТП трапилася 3 січня близько 20-ї години у селі Сарнівка Луцького району. На вулиці Гагаріна водій Opel Combo Владислав К. в’їхав у Opel Corsa, внаслідок чого обидва авто отримали механічні пошкодження.
Читати ще: На Волині п’яний водій буса влетів у блокпост: поліцейський та пасажири отримали травми, а винуватець ДТП – штраф
Після зіткнення з’ясувалося, що Владислав К. має ознаки алкогольного сп’яніння. Результат тесту – 1,336 проміле. Тож дії правопорушника було кваліфіковано за ст. 124, ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Суд після дослідження доказів дійшов висновку, що вину Владислава К. доведено, тож оштрафував його на 17 тисяч гривень та на рік позбавив права сідати за кермо. Сам правопорушник на судове засідання не з’явився.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08
Оштрафували на 34 тисячі: біля Луцька чоловіка вдруге за рік зловили п’яним за кермом авто
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
Вночі сили ППО знищили 35 «шахедів» із 39
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
За місяць яйця на Волині здорожчали майже на 30%
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Біля Луцька за три мільйони продають будівлю котельні. Фото
Сьогодні 07:43
Сьогодні 07:43
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.