USD 41.25 41.58
  • USD 41.25 41.58
  • EUR 41.40 41.80
  • PLN 10.30 10.60

З'явився перший трейлер «Попелюшки», де фею грає темношкірий гей

1 Липня 2021 17:11
У мережі з’явився трейлер оновленої «Попелюшки», в якій одну з головних ролей зіграє 50-річний темношкірий гей Біллі Портер.

Про це інформує УНІАН.

У тизері показали виконавицю головної ролі, кубинсько-американську співачку Камілу Кабельо. З відео вгадується, що Попелюшка з латиноамериканською зовнішністю цікавиться не тільки принцом (актор Ніколас Галіцин) і балами, але й займається дизайном одягу.

Крім того, у фільмі прозвучать як особисті пісні Каміли, так і інтерпретації на її треки.

Зазначимо, прем’єра фільму відбудеться 3 вересня 2021 року на Amazon. Її режисером став Кей Кеннон.
Головним нововведенням картини є роль феї-хресної, весь образ якої створювався для гомосексуального актора Портера - в гендерно-нейтральному ключі. Фею у фільмі будуть кликати не Fairy Godmother, а Fab G. У цілому персонаж Портера з'явиться у фільмі протягом 12 хвилин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Дідо Показати IP 1 Липня 2021 17:37
Ми теж туди йдемо )) скоро у нас свої такі попелюшки будуть, все як в Європі, вони ложкою, то й ми мусимо, ми що гірші
Всезнайко Показати IP 1 Липня 2021 18:20
Тьху. Гидота.
Анонім до Всезнайко Показати IP 2 Липня 2021 17:45
Це чистої води психічне захворювання
Мдя Показати IP 1 Липня 2021 19:03
Зараз в коментарях латентні гомосексуалісти почнуть буянити :) Як на мене то можливо трішки перегнули, але в цілому байдуже. Гей, то гей :)
Ну чому? до Мдя Показати IP 1 Липня 2021 20:54
Коли я йду по вулиці і бачу фекалії, то мені огидно на них навіть дивитись, я їх обхожу, і їх комунальні служби повинні прибрати геть. Теж саме з п***расами, це фекалії, і т. д., всього навсього.
Мдя до Ну чому? Показати IP 1 Липня 2021 22:33
Дуже цивілізовані роздуми..
Ну чому? до Мдя Показати IP 2 Липня 2021 08:27
Головне що ти і такі як ти голубки, зрозуміли, хто ви такі для нормальних людей.
Мдя до Ну чому? Показати IP 2 Липня 2021 10:17
Шановний, я жінка з традиційною орієнтацією :)
Ну чому? до Мдя Показати IP 2 Липня 2021 14:20
Нарешті камінг-аут, молодчинка півнику, молодчинка.
Мдя до Ну чому? Показати IP 2 Липня 2021 16:16
Ви хоть самі зрозуміли що написали? :)
Хахаха до Мдя Показати IP 2 Липня 2021 17:24
Як правило жінки не вживають терміну "латентні гомосексуалісти", така лексика в *******. Хахаха, жінка найшлась тут ...
Мдя до Хахаха Показати IP 2 Липня 2021 19:46
Дуже смішно, реально :) Окей, які терміни вживають жінки? Приведіть конкретну статистику, всіх одним гребінцем не гребіть. Ну і раз так зачепив мій вислів, можна зробити висновок про ваші потаємні бажанння:)
Ну то до Мдя Показати IP 1 Липня 2021 20:55
То не бійся котику, зроби камінг-аут.
А Показати IP 1 Липня 2021 19:05
Чому не зелений кльоун?
Толерастія Показати IP 1 Липня 2021 20:08
не має меж. Скоро й мушкетерів теж гратимуть... темношкірі не традиційної орієнтації. А кардинала має зіграти якась феміністка. І плювати їм на Дюма та інших авторів
Щирий Показати IP 1 Липня 2021 20:50
Слава Україні ! Це наша перемога! Слава святому майдану!
Лікар до Щирий Показати IP 1 Липня 2021 21:51
За вами виїхала скора, залишайтесь на місці.
Анонім Показати IP 1 Липня 2021 21:14
чим би дитина не бавилась...
Анонім Показати IP 2 Липня 2021 07:19
Ждём принятия закона о праве человека ходить в любой туалет. Сегодня Верховный суд США признал запрет на хождение в какой либо туалет неконституционным. Надеемся Америка заставит и нас приблизиться к цивилизации. Это пусть Кацапии ходят женщины в женский а мужчины в мужской.
Мдя до Анонім Показати IP 2 Липня 2021 10:20
Якщо є кабінки - в чому проблема?
Дідо до Мдя Показати IP 2 Липня 2021 12:32
Ха-ха-ха, я б хотів побачити твою трьохлітню дочку в джакузі з голим чоловіком який ототожнює себе з жінкою, хотів би побачити як би ти їй це пояснювала.
Мдя до Дідо Показати IP 2 Липня 2021 13:31
У вас з головою все добре? Для чого змішувати тепле з м'яким? Інтелекту вистачає лише на такий слабенький і товстенький тролінг? :)Моя думка - дитині будь якого віку не потрібно бачити абсолютно голих дорослих ( будь якої статі) Далі, людина нетрадиційної орієнтації, це абсолютно така ж сама людина, як і традиційної. А неадекватів і збочинців, нажаль вистачає скрізь.
Але до Мдя Показати IP 2 Липня 2021 15:09
Що тут не зрозуміло, таких людей потрібно лікувати, а не пропагувати.
Джек Показати IP 3 Липня 2021 09:43
КОЛИ ВАШ СИН ПРИВЕДЕ ДОДОМУ ДРУГА І БУДУТЬ ТОВКТИСЬ В ДУПУ,ГЛЯНЕМ ЯКІ ВИ БУДЕТЕ ЛОЯЛЬНІ