Жителя Камінь-Каширщини посмертно нагородили орденом «За мужність»
![](/resize/450x325/r/files/news/2023/04-03/358735/Screenshot_1.png)
Рідними загиблого на війні Героя Валентина Карпіка, що родом із Підріччя на Камінь-Каширщині вручили державну нагороду «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Про це інформує Камінь-Каширська РДА.
Державну відзнаку доньці загиблого захисника України вручили начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук спільно з міським головою Віктором Пасем і в. о. начальника Камінь-Каширського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки Валентином Борухом.
Воїн боронив рідну землю ще з 2014-го. Однак, минулого року його життя обірвалося під час виконання бойового завдання.
Відтак, Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Читати ще: Зі сльозами і військовими почестями: на Волині попрощались із полеглими Героями
«Непоправна втрата, яка залишила болючий слід. Герой боровся за вільну, незалежну Україну. Низький уклін! Назавжди в наших серцях і молитвах! Світла пам’ять»! – зазначила Ольга Ващук.Як ми писали раніше, п’ятьох волинян посмертно нагородили орденами «За мужність». Серед них чотири захисники з Любешева та один із Рожищенщини. Також днями посмертно нагородили двох ківерчан.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує Камінь-Каширська РДА.
Державну відзнаку доньці загиблого захисника України вручили начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук спільно з міським головою Віктором Пасем і в. о. начальника Камінь-Каширського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки Валентином Борухом.
Воїн боронив рідну землю ще з 2014-го. Однак, минулого року його життя обірвалося під час виконання бойового завдання.
Відтак, Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Читати ще: Зі сльозами і військовими почестями: на Волині попрощались із полеглими Героями
«Непоправна втрата, яка залишила болючий слід. Герой боровся за вільну, незалежну Україну. Низький уклін! Назавжди в наших серцях і молитвах! Світла пам’ять»! – зазначила Ольга Ващук.Як ми писали раніше, п’ятьох волинян посмертно нагородили орденами «За мужність». Серед них чотири захисники з Любешева та один із Рожищенщини. Також днями посмертно нагородили двох ківерчан.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Разом із сином захищає Україну з небес: загиблому волинянину просять надати звання Героя України![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 23:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 23:16
Застряють по 20 разів на день: мешканці мікрорайону Луцька скаржаться на роботу ліфтів
Сьогодні 21:22
Сьогодні 21:22
Лікування без страху: у Луцьку для дітей, хворих на туберкульоз, відкрили багатоцільову ресурсну кімнату
Сьогодні 21:02
Сьогодні 21:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 24 липня
Сьогодні 20:43
Сьогодні 20:43
ЗСУ пошкодили російський паром «Славянин» у порту «Кавказ»
Сьогодні 20:24
Сьогодні 20:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.