Жорстокі бої підірвали здоров'я: у лікарні помер військовий з Волині Юрій Куденчук
![](/resize/450x294/r/files/news/2023/08-12/366515/367409254_321468736906539_4565700633957220464_n.jpg)
Знову сумна новина сколихнула Рожищенщину. Перебуваючи на лікуванні, помер військовослужбовець Юрій Куденчук.
Про це повідомили в ГО «Самооборона м. Рожище».
«Друзі, з важким болем та невимовним сумом сповіщаємо про ще одну невиправну втрату. Завершилося земне життя нашого земляка, відважного воїна та справжнього Героя – Куденчука Юрія Володимировича. З 2014 року Юрій стояв на захисті нашої землі. Він був не тільки мужнім бійцем, але й найкращим батьком, чоловіком, сином. На жаль, жорстокі бої негативно позначилися на його здоров’ї. Воїн помер у лікарні під час військової відпустки. Розділяємо біль втрати й висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Вічна шана. Вічна пам'ять Герою», – йдеться в повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам'ять та незгасна слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в ГО «Самооборона м. Рожище».
«Друзі, з важким болем та невимовним сумом сповіщаємо про ще одну невиправну втрату. Завершилося земне життя нашого земляка, відважного воїна та справжнього Героя – Куденчука Юрія Володимировича. З 2014 року Юрій стояв на захисті нашої землі. Він був не тільки мужнім бійцем, але й найкращим батьком, чоловіком, сином. На жаль, жорстокі бої негативно позначилися на його здоров’ї. Воїн помер у лікарні під час військової відпустки. Розділяємо біль втрати й висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Вічна шана. Вічна пам'ять Герою», – йдеться в повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам'ять та незгасна слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Через кишкову паличку у луцьких водоймах купатися не можна. Що думають про заборону люди
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
У волинському музеї з'явилася ікона з фольги
Сьогодні 10:21
Сьогодні 10:21
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.