Жодних підозрілих продуктів: чому після обіду в бабусі померла дитина
![](/resize/450x253/r/files/news/2018/09-18/253334/56421.jpg)
У Камінь-Каширському районі отруїлася вагітна жінка та четверо дітей, один хлопчик помер.
Подробиці інциденту розповіла в коментарі Суспільному Волині головний лікар районної лікарні Людмила Потягайло.
Так, усі, хто захворів, гостювали у бабусі. Учора, 17 вересня, після обіду відчули себе зле. Після 20:00 години до них у лікарню «швидка» привезла бабусю із дворічним онуком, який помер сьогодні близько 5-тої ранку.
Зі слів лікаря, причини смерті дворічного хлопчика, як і отруєння решти членів родини, нині встановлюють спеціальні служби, проводяться лабораторні дослідження. Ні грибів, ні інших «підозрілих» продуктів сім’я не вживала, – каже медик.
Наразі у Камінь-Каширській районній лікарні перебуває вагітна жінка з двома своїми синами (2-ох і 4-ох років). Ще одного трирічного хлопчика перевезли в обласну інфекційну лікарню, на цьому наполягали його батьки. Нині його стан середньої важкості – розповіла нам заступниця головного лікаря обласного медзакладу Любов Серба.
У задовільному стані сьогодні пацієнти Камінь-Каширської лікарні, – каже Людмила Потягайло.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Подробиці інциденту розповіла в коментарі Суспільному Волині головний лікар районної лікарні Людмила Потягайло.
Так, усі, хто захворів, гостювали у бабусі. Учора, 17 вересня, після обіду відчули себе зле. Після 20:00 години до них у лікарню «швидка» привезла бабусю із дворічним онуком, який помер сьогодні близько 5-тої ранку.
Зі слів лікаря, причини смерті дворічного хлопчика, як і отруєння решти членів родини, нині встановлюють спеціальні служби, проводяться лабораторні дослідження. Ні грибів, ні інших «підозрілих» продуктів сім’я не вживала, – каже медик.
Наразі у Камінь-Каширській районній лікарні перебуває вагітна жінка з двома своїми синами (2-ох і 4-ох років). Ще одного трирічного хлопчика перевезли в обласну інфекційну лікарню, на цьому наполягали його батьки. Нині його стан середньої важкості – розповіла нам заступниця головного лікаря обласного медзакладу Любов Серба.
У задовільному стані сьогодні пацієнти Камінь-Каширської лікарні, – каже Людмила Потягайло.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Волинянин після повернення з війни навчив собаку допомагати військовим із реабілітацією
Сьогодні 17:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:16
Конфіскували мотоцикл і на 5 років позбавили прав: водія покарали за «п’яну» ДТП у Луцькому районі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:47
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:47
На Волині в останню дорогу провели захисника Василя Кузьмича, який помер від поранень
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
У Луцьку попрощалися з Героєм Тарасом Пархомуком
Сьогодні 12:57
Сьогодні 12:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.