Жодних кримінальних проваджень щодо майна «MOJO» не існує, – Хорзов
![](/resize/450x298/r/files/news/2019/09-05/275941/590bd2bbfb52051ec4a71cca5c57638d.png)
Відомого ресторатора, власника закладу «MOJO» Романа Хорзова звинуватили у веденні незаконної підприємницької діяльності, зокрема йшлося про арешт майна «MOJO».
Відповідний пост написав в одній з луцьких груп у фейсбуці користувач Михайло Качинський. Інформація про кримінальні провадження щодо «MOJO» була опублікована і у кількох волинських виданнях.
Зокрема, у дописі Качинського йдеться про те, що Хорзов знищує історичну будівлю на вулиці Ковельській, 2, не сплачує податки та виплачує зарплату своїм працівникам у конверті.Ресторатор відреагував на звинувачення і розповів, що жодних проваджень стосовно нього чи його закладу не існує.
«Станом на сьогоднішній день (і ніколи в житті раніше!) не існує і не існувало жодних кримінальних проваджень (повідомлень про підозру у вчиненні будь-якого кримінального правопорушення) відносно Романа Хорзова, його закладу «MOJO», а також майна, що належить «MOJO», на яке так «хтось» хотів би накласти арешт.
Всю свою підприємницьку діяльність я, як приватний підприємець, і пов’язані зі мною підприємства та заклади ведемо в рамках чинного законодавства, у нас наявні всі дозвільні документи на оренду приміщень, ліцензії, дозволи і т.д.
Також, кому це цікаво, поділюся: я і всі мої заклади сумарно сплачуємо податків в бюджет держави і міста в місяць близько 500 000 грн., тобто близько 6 мільйонів гривень в рік», – зазначає Хорзов.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідний пост написав в одній з луцьких груп у фейсбуці користувач Михайло Качинський. Інформація про кримінальні провадження щодо «MOJO» була опублікована і у кількох волинських виданнях.
Зокрема, у дописі Качинського йдеться про те, що Хорзов знищує історичну будівлю на вулиці Ковельській, 2, не сплачує податки та виплачує зарплату своїм працівникам у конверті.Ресторатор відреагував на звинувачення і розповів, що жодних проваджень стосовно нього чи його закладу не існує.
«Станом на сьогоднішній день (і ніколи в житті раніше!) не існує і не існувало жодних кримінальних проваджень (повідомлень про підозру у вчиненні будь-якого кримінального правопорушення) відносно Романа Хорзова, його закладу «MOJO», а також майна, що належить «MOJO», на яке так «хтось» хотів би накласти арешт.
Всю свою підприємницьку діяльність я, як приватний підприємець, і пов’язані зі мною підприємства та заклади ведемо в рамках чинного законодавства, у нас наявні всі дозвільні документи на оренду приміщень, ліцензії, дозволи і т.д.
Також, кому це цікаво, поділюся: я і всі мої заклади сумарно сплачуємо податків в бюджет держави і міста в місяць близько 500 000 грн., тобто близько 6 мільйонів гривень в рік», – зазначає Хорзов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1722486077)
Анонім
Показати IP
5 Вересня 2019 18:11
Ти сплачуєш може ти там щей фіскальні чеки видаєш на дискотеці ???
![](/public/images/user_no_foto.png?1722486077)
Анонім
Показати IP
5 Вересня 2019 19:54
Єловій всі носять не один заклад в Луцьку і в області не працює без її добра вже давно пора бабушці на пенсію
![](/public/images/user_no_foto.png?1722486077)
Богдан Сташинський
Показати IP
5 Вересня 2019 20:16
В заведениях Хорзова еще никто не обоср...ся от сальмонелы, а в Базилике и Феличите десятки пострадавших до сих пор мучаются кровавыми поносами. Спасибо Хорзову за это., а причина прежде всего в отсутствии контроля за персоналом....
![](/public/images/user_no_foto.png?1722486077)
лучанин
Показати IP
6 Вересня 2019 09:20
Справа № 161/9861/19
Провадження №11-сс/802/341/19
ФАС! Фай не бреше.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722486077)
Анастасія
Показати IP
6 Вересня 2019 19:12
Яким би був Луцьк селом без таких закладів як «Севен», «Опера», «Моджо».. Ви про це хоч раз замислювались, люди?
А Хорзов молодець, гідно дав відповідь на цю ахінею!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722486077)
Юрій
Показати IP
10 Вересня 2019 12:34
Як я "люблю" ці "хлопські виходки" деяких наших земляків... Колись бігали збирали опозицію на збіговисько проти "Порт Сіті", мовляв, за незрозумілі кошти побудовано (щось такого роду), тепер, якісь питання, щодо MOJO.... Люди а давайте змоделюємо ситуацію: От немає цих об'єктів у Луцьку... Що одразу всім краще стане??? Або ні!! Хтось збудує, щось інше!!! Повірте відразу знайдуться "нові" з подібними заявами. Давайте краще ми самі, щось будемо робии (розвивати), а не "гнати" на інших. Щодо порушення закону, якщо щось є і буде доведено, то відповідно і буде покарання.
«Ненароджені для війни»: у Луцьку запрошують на виставу від Третьої штурмової бригади
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Понад 13% усіх ув’язнених підписали контракт із ЗСУ
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
Галапагоські острови і багато унікальних істот, що живуть там, перебувають під загрозою. Яка причина
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Європу охопить нова хвиля 40-градусної спеки, зачепить і Україну
31 Липня 2024 23:45
31 Липня 2024 23:45
За три місяці на Волині виявили 10 нелегалів
31 Липня 2024 23:26
31 Липня 2024 23:26
УЗ вводить верифікацію через «Дію» для деяких міжнародних рейсів
31 Липня 2024 23:07
31 Липня 2024 23:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.