Жінка збила волинянина і втекла, ДТП досі не розслідують
![](/files/news/2018/08-14/250972/33.jpg)
37-річного жителя села Оздів Луцького району Ярослава Холіка на узбіччі дороги збила автівка. Як виявилося за кермом була 42-річна жінка, яка покинула місце аварії, йдеться у сюжеті Суспільного Волині.
Аварія трапилася ще минулого року на початку вересня в селі Гірка Полонка. Чоловік опівночі повертався додому.
З його слів, він три доби був без свідомості і місяць перебував у Луцькій міській клінічній лікарні. Після лікування чоловік звернувся до райвідділу поліції. Проте досі справу не передали до суду.
На лікування чоловік витратив 16 тисяч гривень. Каже, за весь цей час жінка, яка скоїла ДТП, з ним не зв'язувалась. Ярослав - батько чотирьох малолітніх дітей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Аварія трапилася ще минулого року на початку вересня в селі Гірка Полонка. Чоловік опівночі повертався додому.
З його слів, він три доби був без свідомості і місяць перебував у Луцькій міській клінічній лікарні. Після лікування чоловік звернувся до райвідділу поліції. Проте досі справу не передали до суду.
На лікування чоловік витратив 16 тисяч гривень. Каже, за весь цей час жінка, яка скоїла ДТП, з ним не зв'язувалась. Ярослав - батько чотирьох малолітніх дітей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Українські біженці в Німеччині та Нідерландах: скільки повернуться додому. Дослідження
Сьогодні 23:02
Сьогодні 23:02
Прикордонник викликав поліцію: на Волині чоловік давав 200 євро, щоб потрапили за кордон![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:34
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:34
На Волині відійшов у засвіти заслужений тренер з футболу
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
Втік з військової частини: п’яний волинянин погрожував дружині розправою та виганяв з дому![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:07
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.