Жінка лишила автівку відчиненою на кілька хвилин – п'яний волинянин сів і поїхав
![](/resize/450x362/r/files/news/2023/10-11/370035/photo_2023-10-11_11-08-25.jpg)
Інцидент трапився учора по обіді на одній із вулиць районного центру. Ковельчанка лише на декілька хвилин залишила відчиненим заведений автомобіль, аби забрати деякі речі з квартири, а коли повернулася – автівки вже не було.
Громадянка одразу ж повідомила про викрадення транспортного засобу на лінію 102. До слова, орієнтовна вартість авто – близько 300 тисяч гривень. Також всередині були документи та особисті речі, інформує поліція Волині.
Поліцейські оперативно зреагували на звернення, у місті оголосили план-перехоплення. Вже за лічені години авто з викрадачем виявили на одній з вулиць.
50-річний зловмисник виявився місцевим мешканцем, він раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності. Злочин чоловік скоїв, будучи напідпитку: вирішив, що так швидше добереться до товариша. А насправді ж – потрапив за грати. Адже нині ковельчанин перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, його одразу затримали в порядку ст. 208 КПК України. Зловмиснику оголосили про підозру за ч. 2 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Громадянка одразу ж повідомила про викрадення транспортного засобу на лінію 102. До слова, орієнтовна вартість авто – близько 300 тисяч гривень. Також всередині були документи та особисті речі, інформує поліція Волині.
Поліцейські оперативно зреагували на звернення, у місті оголосили план-перехоплення. Вже за лічені години авто з викрадачем виявили на одній з вулиць.
50-річний зловмисник виявився місцевим мешканцем, він раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності. Злочин чоловік скоїв, будучи напідпитку: вирішив, що так швидше добереться до товариша. А насправді ж – потрапив за грати. Адже нині ковельчанин перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, його одразу затримали в порядку ст. 208 КПК України. Зловмиснику оголосили про підозру за ч. 2 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Громада на Волині продає млин за 440 тисяч. Фото
Сьогодні 18:56
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:56
Поблизу Луцька не розминулися два Renault
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
У Бангладеш під час масштабних протестів загинула сотня людей, по всій країні ввели комендантську годину
Сьогодні 18:00
Сьогодні 18:00
Ситуація на лінії зіткнення – під контролем ЗСУ, – Генштаб
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
В Україні запрацювала гаряча лінія з питань енергетики
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
На Волині – смертельна ДТП: зіштовхнулися Audi та ВАЗ
Сьогодні 15:12
Сьогодні 15:12
Волинське місто запланувало поточний ремонт доріг![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:44
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.