«Згадка про прекрасну країну»: в Анджеліни Джолі є каблучка із зображенням карти України
![](/resize/450x281/r/files/news/2022/06-01/340086/581aaa72daac32d5ddb6bedb9d27e0fe.jpeg)
Наприкінці квітня українці були ошелешені, адже до Львова приїхала голлівудська акторка Анджеліна Джолі. Візит зірки був спрямований на те, аби зустрітися з переселенцям з «гарячих точок», а також підтримати дітлахів, які страждають від війни.
Українці вдячні Джолі, що вона наважилася приїхати та підтримує Україну у такі тяжкі часи. Тож вирішили віддячити знаменитості та подарували їй срібну каблучку із зображенням карти України. Зірка ж своєю чергою радо носить її на безіменному пальці, інформує ТСН.
Як зазначив один із ювелірних брендів України, який і подарував Джолі каблучку, тепер в акторки є «прекрасна згадка про прекрасну країну».
Читати ще: Українські соцмережі жартують про приїзд Анджеліни Джолі до ЛьвоваНагадаємо, 30 квітня в одній з кав’ярень Львова помітили голлівудську зірку Анджеліну Джолі, яка також є послом доброї волі ООН у справах біженців.
Після цього знаменитість вирушила на львівський залізничний вокзал, де зустріла пасажирів евакуаційного поїзда з Покровська та поспілкувалася з ними особисто. Також зірка провідала у лікарні дітей, які постраждали від ракетного удару військових РФ по вокзалу у Краматорську.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Українці вдячні Джолі, що вона наважилася приїхати та підтримує Україну у такі тяжкі часи. Тож вирішили віддячити знаменитості та подарували їй срібну каблучку із зображенням карти України. Зірка ж своєю чергою радо носить її на безіменному пальці, інформує ТСН.
Як зазначив один із ювелірних брендів України, який і подарував Джолі каблучку, тепер в акторки є «прекрасна згадка про прекрасну країну».
Читати ще: Українські соцмережі жартують про приїзд Анджеліни Джолі до ЛьвоваНагадаємо, 30 квітня в одній з кав’ярень Львова помітили голлівудську зірку Анджеліну Джолі, яка також є послом доброї волі ООН у справах біженців.
Після цього знаменитість вирушила на львівський залізничний вокзал, де зустріла пасажирів евакуаційного поїзда з Покровська та поспілкувалася з ними особисто. Також зірка провідала у лікарні дітей, які постраждали від ракетного удару військових РФ по вокзалу у Краматорську.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині 30 липня електроенергію не вимикатимуть
Сьогодні 20:37
Сьогодні 20:37
У Запоріжжі в лікарні помер герой з Волині Василь Кузьмич
Сьогодні 19:58
Сьогодні 19:58
Зв’язок поколінь борців за незалежність: на Волині відбувся обласний фестиваль патріотичної пісні
Сьогодні 19:25
Сьогодні 19:25
Замість військового збору можуть підняти інший податок: Стефанчук повідомив подробиці
Сьогодні 19:06
Сьогодні 19:06
Зупинилося серце воїна з Волині Анатолія Демчука
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.