Зеленський запропонував Тимошенко виступити «арбітром» його дебатів з Порошенком
![](/resize/450x300/r/files/news/2019/04-04/266095/screenshot10_5c5825f0d08d5.jpg)
Володимир Зеленський запропонував лідеру «Батьківщини» Юлії Тимошенко виступити арбітром його дебатів з президентом Петром Порошенком. Про це він заявив у відозверненні.
«Юлія Тимошенко! Ви зайняли третє місце у першому турі та не підтримали жодного з кандидатів. Чи зможете Ви стати гарантом чесних правил та рівних можливостей на дебатах?» — сказав Зеленський.
За його словами, окремий незалежний ведучий дебатів потрібен для уникнення підкупу, провокацій та адміністративного тиску. Зеленський також відзначив, що Порошенко прийняв його виклик на дебати і підкреслив, що «тон розмови різко змінили». «Що ж, пане президент, Ваші недолугі вибачення я прийняв. Щодо третини громадян України — нехай вирішують самі», — підкреслив він.Як повідомлялося, кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив про готовність іти на дебати перед другим туром президентських виборів з чинним главою держави Петром Порошенком, проте озвучив низку умов. Зокрема, що вони мають відбуватися на стадіоні, перед народом України, і щоб усі канали мали право транслювати дебати наживо.
На це рішення Зеленський дав своєму супернику 24 години. На Facebook-сторінці «ЗеКоманди» також почали вести зворотний відлік з моменту оприлюднення заяви Зеленського.
Наступного дня Петро Порошенко погодився провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський» і запросив Зеленського разом у медичному пункті НСК «Олімпійський» здати аналізи на вживання наркотиків і алкоголю. Натомість Зеленський запросив президента здати аналізи у клініці «Євролаб».
Зауважимо, у першому турі президентських виборів Володимир Зеленський майже у два рази набрав більше голосів, ніж чинний президент Петро Порошенко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Юлія Тимошенко! Ви зайняли третє місце у першому турі та не підтримали жодного з кандидатів. Чи зможете Ви стати гарантом чесних правил та рівних можливостей на дебатах?» — сказав Зеленський.
За його словами, окремий незалежний ведучий дебатів потрібен для уникнення підкупу, провокацій та адміністративного тиску. Зеленський також відзначив, що Порошенко прийняв його виклик на дебати і підкреслив, що «тон розмови різко змінили». «Що ж, пане президент, Ваші недолугі вибачення я прийняв. Щодо третини громадян України — нехай вирішують самі», — підкреслив він.Як повідомлялося, кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив про готовність іти на дебати перед другим туром президентських виборів з чинним главою держави Петром Порошенком, проте озвучив низку умов. Зокрема, що вони мають відбуватися на стадіоні, перед народом України, і щоб усі канали мали право транслювати дебати наживо.
На це рішення Зеленський дав своєму супернику 24 години. На Facebook-сторінці «ЗеКоманди» також почали вести зворотний відлік з моменту оприлюднення заяви Зеленського.
Наступного дня Петро Порошенко погодився провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський» і запросив Зеленського разом у медичному пункті НСК «Олімпійський» здати аналізи на вживання наркотиків і алкоголю. Натомість Зеленський запросив президента здати аналізи у клініці «Євролаб».
Зауважимо, у першому турі президентських виборів Володимир Зеленський майже у два рази набрав більше голосів, ніж чинний президент Петро Порошенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 11
![](/public/images/user_no_foto.png?1722565229)
Вах
Показати IP
4 Квітня 2019 19:00
Ото зажигає кандідат!)))
![](/public/images/user_no_foto.png?1722565229)
дідо
Показати IP
4 Квітня 2019 19:08
цирк під час війни.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722565229)
Євробидло до дідо
Показати IP
4 Квітня 2019 23:55
Повністю згоден!!!!!! Такого цирку який влаштували свинарчуки гладковські ще не було. Чи Ви про який цирк?????
![](/public/images/user_no_foto.png?1722565229)
Патріот
Показати IP
4 Квітня 2019 20:04
Ось це я розумію кандидат.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722565229)
777
Показати IP
4 Квітня 2019 20:05
неплохо,ход верный,перетянуть часть юлиных голосов....
![](/public/images/user_no_foto.png?1722565229)
Коля
Показати IP
4 Квітня 2019 20:36
Красавчик!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722565229)
лучанин
Показати IP
4 Квітня 2019 21:16
То певно ще одне буде шоу. Кварталу Вас розiграли....
![](/public/images/user_no_foto.png?1722565229)
рома
Показати IP
4 Квітня 2019 21:34
порох його розірве.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722565229)
Анонім
Показати IP
4 Квітня 2019 21:37
Двом на одного легше нападати!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722565229)
Коля
Показати IP
4 Квітня 2019 22:34
Крок назад. Тимошенко тут до чого? Треба нейтральне обличчя!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722565229)
Даша
Показати IP
4 Квітня 2019 22:57
Хай ще Ляшка покличуть! А що тільки Зеленський все диктує__
2 серпня: свята, події, факти. Міжнародний день голокосту ромів та патент на колючий дріт
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Євросоюзі набув чинності перший у світі закон про штучний інтелект
1 Серпня 2024 23:38
1 Серпня 2024 23:38
У Венеції запровадили нові обмеження для туристів
1 Серпня 2024 23:18
1 Серпня 2024 23:18
Тричі вдарив по голові молотком: волинянину повідомили про підозру в замаху на вбивство
1 Серпня 2024 23:00
1 Серпня 2024 23:00
«Херсонський кавун» отримав статус бренду в Україні
1 Серпня 2024 22:39
1 Серпня 2024 22:39
Патрульний з Волині отримав нагороду «Золотий хрест»
1 Серпня 2024 22:21
1 Серпня 2024 22:21
Генштаб розглядає добровільний призов без участі ТЦК
1 Серпня 2024 22:02
1 Серпня 2024 22:02
У Луцьку судитимуть чотирьох зрадників та колаборантів
1 Серпня 2024 21:40
1 Серпня 2024 21:40
Волинські аграрії зібрали весь урожай гороху та ріпаку
1 Серпня 2024 21:21
1 Серпня 2024 21:21
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.