USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.40 41.70
  • PLN 10.56 10.69

Зеленський призначив шоумена Скічка головою Черкаської ОДА

29 Січня 2021 22:38
Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення колишнього шоумена та теперішнього депутата від «Слуги народу» Олександра Скічка на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Про це йдеться на сайті президента.

«Бажаю вам успіху на посаді. Сподіваюся, що ваші наполегливість і обізнаність у питаннях розвитку інфраструктури завдяки роботі в парламентському комітеті з питань транспорту допоможуть у реалізації важливих для розвитку області проектів. Будівництво доріг, залучення інвестицій і покращення добробуту людей – все те, чого потребують мешканці Черкащини», – сказав президент.

Як пише ТСН, Олександр Скічко народився 1991 року в Черкасах. У 2013-му закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «міжнародна економіка» (магістр з міжнародної економіки). Близько 10 років займався підприємницькою діяльністю. У 2019 році був обраний народним депутатом України.

Скічко, своє чергою, вважає, що добре обізнаний з проблемами регіону, адже народився і виріс на Черкащині.

Як інформувала раніше «Страна», у політичній тусовці Скічко відомий завдяки своєму тестю - відомому бізнесмену Леоніду Юрушеву, який пройшов довгий шлях від радянського цеховика до співвласника готелю "Інтерконтиненталь" в Києві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
ABC Показати IP 30 Січня 2021 02:43
Ще один "професіонал" при владі. Коли вже наш народ почне думати головою, а не телевізором?
ККК Показати IP 30 Січня 2021 05:09
Клоуни керують країною.
скептик до ККК Показати IP 30 Січня 2021 11:06
цирк - заняття колективне
Николай до скептик Показати IP 30 Січня 2021 21:53
Не хватает только....! А они уних есть - это народ!!! Твари!
123 Показати IP 30 Січня 2021 08:00
Клоунада продовжується. Напевно цивілізовані країни дивляться новини про Україну, як кінокомедію онлайн. А ще кажуть, що українці мудрий народ, мабуть то видають бажане за дійсне. Мудрістю і не пахне.
так таки так до 123 Показати IP 30 Січня 2021 09:32
Свою мудрість показав украінсьуий .народ 73% підтримкою голобородька та 95 кварталу і продовжує тупо вірити в те- .що керувати державою можна так же смішно.як і грати на роялі !
Нє а до так таки так Показати IP 30 Січня 2021 09:53
73 % з тих, хто був на виборах! І це далеко не більшість.
депутат Показати IP 30 Січня 2021 08:14
це просто якийсь СЮРР)))
Це Показати IP 30 Січня 2021 09:26
Просто. Долбоє..зм. це вже навіть не клоунада. Це...... Те що написано вище(((
Лiсовик Показати IP 30 Січня 2021 09:53
Хлоп тiльки навчився з-пiд носа витирати i - опа! - голова ОДА. Далеко пiде!!! :)))
123 Показати IP 30 Січня 2021 10:36
Хотілось би запитати у 73 %, чи запрсили б вони найкращих артистів цирку будувати будинок - заливати фундамент, ставити стіни і тд. Чи запросив би хоч один підприємець керувати його магазином акробата з цирку, чи дозволив би перевізник набрати водіїв, які знають, що таке автобус і мають права, але не мають практичного досвіду. Відповідь напевно відома.
456 до 123 Показати IP 30 Січня 2021 12:27
Думаєте, що санітарка супрун така тупа, як виглядає? У штатах вона доларова мільйонерка. Її задача була інфікувати нашу систему охорони здоров'я, а гниття іде далі саме.
Діагноз класика Показати IP 30 Січня 2021 11:24
Село неначе погоріло, неначе люди подуріли ...
4 Показати IP 30 Січня 2021 15:12
Чого бідні , бо дурні. Чого дурні, бо бідні. 73 % доказало це і напевне ще довго так буде , бо вони й не розуміють кого вибрали і що наробили
Николай Показати IP 30 Січня 2021 21:57
Черкассы будут смеяться или плакать в двойне. Очень печально!