USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

Зеленський призначив Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ

7 Травня 2020 20:25
Експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі отримав посаду в Україні і тепер займатиметься реформами.

Про це йдеться в Указі № 169/2020 на сайті президента.

«Вірю, що він зможе надати імпульс Національній раді реформ та допоможе в здійсненні важливих змін у житті країни», — зазначив Володимир Зеленський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
я Показати IP 7 Травня 2020 20:44
Хоч куди, але всунути... Знавець у всіх галузях і майстер на всі руки
Дідо Показати IP 7 Травня 2020 20:52
Кажуть що на одні і ті ж граблі двічі не наступають, а в лайно певно що так.
Отакої Показати IP 7 Травня 2020 22:05
Знову починають збирати по світах бомжів-космополітів, які від своєї батьківщини відмовилися.....
Українець Показати IP 7 Травня 2020 22:25
Чому у період масового безробіття громадяни України, які прожили все життя в Україні і не дурніші за різних засланих козачків нічого не чули про таку посаду і конкурс на неї??? Яка загальна (зарплата, надбавки,премії і т.д.)оплата праці цієї посади і всієї кагорти обслуговуючого персоналу??? Які посадові функції має виконувати людина на цій посаді і яка кримінальна відповідальність за не виконання??? Відповіді на ці питання дуже хочуть почути від президента у щоденних зверненнях прості українці!
1+1 Показати IP 7 Травня 2020 23:09
Клоун клоуна кудись призначив
364 Показати IP 7 Травня 2020 23:22
Посадили в пісочницю. Дали лопаточку та пластмасове відеречко. Хай грається. Аби не плакав.
ан до 364 Показати IP 8 Травня 2020 09:44
я б теж хотів в таку пісочницю. нє? чи вже українців нема розумних чи на тому грузину світ клином зійшовся? куди ми йдем люди???????????? в європу????????
Че Показати IP 7 Травня 2020 23:35
Ща реформи попруть, як гі.но по трубах. Боюсь навіть уявити їх масштаб. Війну закінчать, олігархів посадять, заробітчан вернуть додому, землю продадуть, аес повідключають, в школах буде предмет - кварталознавство. Заживем ,ля.
Народ України Показати IP 8 Травня 2020 00:41
Це Фіаско.
Гурман Показати IP 8 Травня 2020 08:33
Какой теперь шашлык будем кушать! Вах!