Зеленський прибув із неоголошеним візитом до Львова
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/01-11/353910/1128572_1_w_570_lq.jpg)
У середу, 11 січня, Президент Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до Львова.
Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Максим Козицький.
На Марсовому полі Личаківського кладовища Президент вшанував пам’ять воїнів, чиї життя забрала російсько-українська війна.
«Розпочав свій візит до Львова з найважливішого – вшанування пам’яті українських воїнів. Слава всім, хто віддав життя за нашу свободу і незалежність нашої держави. Слава Україні!» – написав Зеленський в Telegram.
Із опублікованих кадрів видно, що разом із Зеленським до Львова прибули голова Офісу президента Андрій Єрмак та його заступник Кирило Тимошенко.Під час робочої поїздки на Львівщину Зеленський провів координаційну нараду щодо стану забезпечення охорони державного кордону та актуальної безпекової ситуації у північно-західних областях України.
Зокрема, йшлося про оперативну обстановку на кордоні з Республікою Білорусь. Крім того, заслухали інформацію про контрдиверсійні заходи на відповідних територіях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Максим Козицький.
На Марсовому полі Личаківського кладовища Президент вшанував пам’ять воїнів, чиї життя забрала російсько-українська війна.
«Розпочав свій візит до Львова з найважливішого – вшанування пам’яті українських воїнів. Слава всім, хто віддав життя за нашу свободу і незалежність нашої держави. Слава Україні!» – написав Зеленський в Telegram.
Із опублікованих кадрів видно, що разом із Зеленським до Львова прибули голова Офісу президента Андрій Єрмак та його заступник Кирило Тимошенко.Під час робочої поїздки на Львівщину Зеленський провів координаційну нараду щодо стану забезпечення охорони державного кордону та актуальної безпекової ситуації у північно-західних областях України.
Зокрема, йшлося про оперативну обстановку на кордоні з Республікою Білорусь. Крім того, заслухали інформацію про контрдиверсійні заходи на відповідних територіях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721245519)
911
Показати IP
11 Січня 2023 14:01
єрмак що там робить з тимошенко. може хватить вже комуняцких показух
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
Сьогодні 22:34
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
Сьогодні 22:16
Сьогодні 22:16
ВАКС обрав запобіжний захід нардепу Задорожньому, якого підозрюють у вимаганні хабаря
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Судили волинянина, у якого вкрали крадений телефон![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
«Як ми працювали, то хай Бог милує і одвертає». Довгожителька з Новоукраїнки – про виселення, Голодомор і роботу в полі
Сьогодні 21:01
Сьогодні 21:01
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.