Зеленський порівняв Крим і Донбас із двома дітьми, яких відібрав сусід
Президент України Володимир Зеленський вдався до алегорії, порівнявши окуповані Росією Крим та частину Донбасу з двома «дітьми, яких відібрав сусід».
Про це президент сказав на урочистостях з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності, пише Українська правда.
«Уявіть, що, наприклад, сусід відібрав у вас двох дітей. Першу дитину – просто викрав.
Їй видали нове свідоцтво про народження, а потім кажуть: та ми не забирали вашу дитину. Вона сама захотіла жити з нами. Ну і що, що під дулом автоматів? Це її бажання. І взагалі – хто вам сказав, що це – ваша дитина? Вона споконвіку була нашою. Ви не хвилюйтесь, їй тут буде краще, у нас прекрасний притулок біля моря, під сонечком.
І от пройшло 5 років. І ті, хто був так занепокоєний, кажуть: та, наче, все нормально. Дитина за вами вже не плаче. І взагалі – не сильно вона на вас і схожа. Чому вони так кажуть? Тому що це – не їхня дитина», – наголосив Зеленський.
За словами президента, другу «дитину» закрили у дитячій кімнаті.
«І поставили озброєну охорону. Вам кажуть – яка охорона? Там нікого немає. І ви чуєте, як ось тут поруч, за стіною, ваша дитина плаче, але не можете туди зайти».
«Кожного дня у кожного з нас розривається серце. І будь-які перемоги чи здобутки неповноцінні, адже наша родина неповна. Та настане день, і ми обов’язково зберемося разом. Бо голос рідної крові переможе», – підсумував президент України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це президент сказав на урочистостях з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності, пише Українська правда.
«Уявіть, що, наприклад, сусід відібрав у вас двох дітей. Першу дитину – просто викрав.
Їй видали нове свідоцтво про народження, а потім кажуть: та ми не забирали вашу дитину. Вона сама захотіла жити з нами. Ну і що, що під дулом автоматів? Це її бажання. І взагалі – хто вам сказав, що це – ваша дитина? Вона споконвіку була нашою. Ви не хвилюйтесь, їй тут буде краще, у нас прекрасний притулок біля моря, під сонечком.
І от пройшло 5 років. І ті, хто був так занепокоєний, кажуть: та, наче, все нормально. Дитина за вами вже не плаче. І взагалі – не сильно вона на вас і схожа. Чому вони так кажуть? Тому що це – не їхня дитина», – наголосив Зеленський.
За словами президента, другу «дитину» закрили у дитячій кімнаті.
«І поставили озброєну охорону. Вам кажуть – яка охорона? Там нікого немає. І ви чуєте, як ось тут поруч, за стіною, ваша дитина плаче, але не можете туди зайти».
«Кожного дня у кожного з нас розривається серце. І будь-які перемоги чи здобутки неповноцінні, адже наша родина неповна. Та настане день, і ми обов’язково зберемося разом. Бо голос рідної крові переможе», – підсумував президент України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722486070)
Лучанин
Показати IP
24 Серпня 2019 14:49
Доповнення - сусідів злодій і агресор
![](/public/images/user_no_foto.png?1722486070)
Руслана
Показати IP
25 Серпня 2019 08:35
Вперше за всю історію Незалежності , виступ Президента України Володимира Зеленського є правдивим , щирим та красиво естетично оформленим ! Я пишаюсь нашим Президентом.
«Ненароджені для війни»: у Луцьку запрошують на виставу від Третьої штурмової бригади
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Понад 13% усіх ув’язнених підписали контракт із ЗСУ
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
Галапагоські острови і багато унікальних істот, що живуть там, перебувають під загрозою. Яка причина
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Європу охопить нова хвиля 40-градусної спеки, зачепить і Україну
31 Липня 2024 23:45
31 Липня 2024 23:45
За три місяці на Волині виявили 10 нелегалів
31 Липня 2024 23:26
31 Липня 2024 23:26
УЗ вводить верифікацію через «Дію» для деяких міжнародних рейсів
31 Липня 2024 23:07
31 Липня 2024 23:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.