Їздив п’яним: як у Луцьку покарали чиновника, який ухилявся від суду
![](/resize/450x288/r/files/news/2024/05-16/382631/45.png)
Наприкінці минулого року посадовця Західного управління держслужби з праці Андрія Харламповича спіймали п’яним за кермом. За таке порушення чиновника судив Луцький міськрайонний суд.
Чим закінчилася історія – дізнавалися журналісти ТРК «Аверс».
Ще наприкінці осені минулого року чиновника Західного управління держслужби з праці зловили п’яним за кермом. У пана Харламповича це не перший досвід керування авто в нетверезому стані, за що регулярно отримував штрафи. Залежність кататися вулицями напідпитку не зникла, тому він втрапив до суду.
Читати ще: Радника голови Волинської ОДА впіймали напідпитку за кермом
Але з перших днів розгляду справи Андрій Харлампович вперто ігнорував засідання і не з’являвся. Справа привернула велику увагу суспільства – під дверима судової зали на обвинуваченого щоразу чекали і громадські активісти, і журналісти.
Суд згодом виніс рішення: визнати чиновника винним у вчиненні адміністративного правопорушення та стягнути з підсудного штраф розміром 17 тисяч гривень. Також суд на один рік позбавив Харламповича права керування транспортними засобами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Чим закінчилася історія – дізнавалися журналісти ТРК «Аверс».
Ще наприкінці осені минулого року чиновника Західного управління держслужби з праці зловили п’яним за кермом. У пана Харламповича це не перший досвід керування авто в нетверезому стані, за що регулярно отримував штрафи. Залежність кататися вулицями напідпитку не зникла, тому він втрапив до суду.
Читати ще: Радника голови Волинської ОДА впіймали напідпитку за кермом
Але з перших днів розгляду справи Андрій Харлампович вперто ігнорував засідання і не з’являвся. Справа привернула велику увагу суспільства – під дверима судової зали на обвинуваченого щоразу чекали і громадські активісти, і журналісти.
Суд згодом виніс рішення: визнати чиновника винним у вчиненні адміністративного правопорушення та стягнути з підсудного штраф розміром 17 тисяч гривень. Також суд на один рік позбавив Харламповича права керування транспортними засобами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 9
![](/public/images/user_no_foto.png?1721140387)
Світлана
Показати IP
16 Травня 2024 14:02
Та це знаменитий на все Полісся послідовник Пороха. Тільки ж бухає як проклятий і вважає, що за це йому нічого не буде. Живе ілюзіями Петра По. Хоча йому давно пора На. Обом пора. і Цьому теж. Так тупо - стільки років вимолювати посаду такого рівня.... і просрати через бухлішко
![](/public/images/user_no_foto.png?1721140387)
Михайло
Показати IP
16 Травня 2024 14:16
Люструвати інваліда та на фронт.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721140387)
Сергій
Показати IP
16 Травня 2024 19:01
Такі "сонця" потрібні на фронті! Копати те, шо хлопці скажуть.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721140387)
Знаючий
Показати IP
16 Травня 2024 21:38
Так далі по Луцьку їздить,без прав на тойоті вензі.Думає що на все можна болт забити.Алкаш кончений.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721140387)
232
Показати IP
17 Травня 2024 16:19
А що таке Управління держслужби з праці і для чого воно існує?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721140387)
А до 232
Показати IP
17 Травня 2024 19:09
Як для чого? Щоб їм гроші платили, пільги, політичні кар'єри,пенсії і щоб хизуватися безнаказанністю....каста така дерслужбовців.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721140387)
До світлана
Показати IP
17 Травня 2024 17:00
Як ти ще не написала,що його(По)позашлюбний син,дивись як схожі)))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721140387)
Іван
Показати IP
17 Травня 2024 17:20
А на посаді алкаша залишили? Яка ганьба!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721140387)
Рустам.
Показати IP
17 Травня 2024 19:56
Їздить п.яний кладе на всіх підряд а садять ухилянтів як так ?
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.