«Здійсни мрію»: тяжкохвора дівчинка з Волині ненадовго стала пожежницею
![](/files/news/2020/09-13/300146/a3.jpg)
У селі Облапи Ковельського району надзвичайники покатали на пожежній машині 9-річну Фаїну Коваль. Вона тяжко хворіє і майже від народження змушена боротися за своє життя.
Рік тому дівчинка написала на проєкт 1+1 «Здійсни мрію», що хоче стати пожежницею. І от тепер вона змогла відчути себе колегою справжніх рятувальників, повідомляє ВолиньPost.
«Я буду рятувати людей», – заявила дівчинка.
Проте поки що рятують її. У два роки в неї виявили пухлину, а після операції у неї почались хвороби з нирками. Через хворобу Фаїна навчається вдома, а після уроків допомагає по господарству.
Рік тому у Фаїни народилась сестричка Божена, в якої зразу виявили проблеми з кишківником. Відтоді розпочалась боротьба за життя обох дівчаток. Лікування «з’їдає» всі гроші, тож поки мама виховує малечу – татові довелось їхати закордон.
Родині дуже непросто, тому здійснення мрії Фаїни потішило всю сім’ю.Допомогти сім'ї можна за реквізитами:
5168 7574 0576 1497
Коваль Ольга Миколаївна (мама) 098-832-51-29
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Рік тому дівчинка написала на проєкт 1+1 «Здійсни мрію», що хоче стати пожежницею. І от тепер вона змогла відчути себе колегою справжніх рятувальників, повідомляє ВолиньPost.
«Я буду рятувати людей», – заявила дівчинка.
Проте поки що рятують її. У два роки в неї виявили пухлину, а після операції у неї почались хвороби з нирками. Через хворобу Фаїна навчається вдома, а після уроків допомагає по господарству.
Рік тому у Фаїни народилась сестричка Божена, в якої зразу виявили проблеми з кишківником. Відтоді розпочалась боротьба за життя обох дівчаток. Лікування «з’їдає» всі гроші, тож поки мама виховує малечу – татові довелось їхати закордон.
Родині дуже непросто, тому здійснення мрії Фаїни потішило всю сім’ю.Допомогти сім'ї можна за реквізитами:
5168 7574 0576 1497
Коваль Ольга Миколаївна (мама) 098-832-51-29
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Технології для зими від Данлоп
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
На фронті загинув лучанин Михайло Кузьма
Сьогодні 11:44
Сьогодні 11:44
У Польщі через грози з буревієм загинули двоє людей, у Литві – понад 150 тисяч домогосподарств без світла
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
На Волині під час стрибка у воду важко травмувався хлопець. Потрібна термінова операція![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
Мадуро втретє виграв президентські вибори в Венесуелі
Сьогодні 10:39
Сьогодні 10:39
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.