Збив велосипедиста та врізався в Opel: мотоцикліст, через якого в Луцьку загинуло двоє людей, отримав 7 років тюрми
![](/resize/450x333/r/files/news/2021/11-13/326188/678090.jpg)
Винуватець моторошної ДТП у Луцьку, в якій загинуло двоє людей, 7 років проведе за ґратами.
Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду.
У липні 2017 року юнак на мотоциклі Suzuki, рухаючись вулицею Конякіна у напрямку вулиці Гордіюк, під час обгону виїхав на зустрічну смугу та збив велосипедиста, який рухався назустріч. Постраждалий пролетів декілька метрів та впав на проїжджій частині вулиці.
Потому Suzuki в’їхав в автомобіль Opel Astra, що стояв на виїзді з гуртівні «555». Від удару водій та пасажир вилетіли з мотоцикла. Один опинився на капоті, інший - перелетів авто. Обох постраждалих забрала швидка.
Велосипедист загинув на місці від отриманих численних травм. У загиблого залишилась дружина та четверо дітей.
Вже у лікарні в пасажира мотоцикла діагностували закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку, забій плеча, множинні садна стегон та колін, а також численні крововиливи. Він помер у реанімації. Водій двохколісного транспорту також отримав численні травми.У суді винуватець ДТП свою вину не визнав. Як розповів, на момент аварії він нібито сидів позаду, а за кермом мотоцикла був загиблий знайомий, а сам момент зіткнення не пам’ятає. Та додав, що ні водійського посвідчення, ні навичок водіння він не має.
Але вину обвинуваченого вдалося встановити зібраними доказами та за допомогою відео моменту аварії з камери спостереження.Взявши до уваги тяжкість скоєного злочину та те, що водій у результаті аварії отримав інвалідність, суд призначив йому 7 років позбавлення волі. Також постановив стягнути на користь дружини загиблого велосипедиста 400 тисяч гривень моральної шкоди.
Мар'яна ТАРАСЮК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду.
У липні 2017 року юнак на мотоциклі Suzuki, рухаючись вулицею Конякіна у напрямку вулиці Гордіюк, під час обгону виїхав на зустрічну смугу та збив велосипедиста, який рухався назустріч. Постраждалий пролетів декілька метрів та впав на проїжджій частині вулиці.
Потому Suzuki в’їхав в автомобіль Opel Astra, що стояв на виїзді з гуртівні «555». Від удару водій та пасажир вилетіли з мотоцикла. Один опинився на капоті, інший - перелетів авто. Обох постраждалих забрала швидка.
Велосипедист загинув на місці від отриманих численних травм. У загиблого залишилась дружина та четверо дітей.
Вже у лікарні в пасажира мотоцикла діагностували закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку, забій плеча, множинні садна стегон та колін, а також численні крововиливи. Він помер у реанімації. Водій двохколісного транспорту також отримав численні травми.У суді винуватець ДТП свою вину не визнав. Як розповів, на момент аварії він нібито сидів позаду, а за кермом мотоцикла був загиблий знайомий, а сам момент зіткнення не пам’ятає. Та додав, що ні водійського посвідчення, ні навичок водіння він не має.
Але вину обвинуваченого вдалося встановити зібраними доказами та за допомогою відео моменту аварії з камери спостереження.Взявши до уваги тяжкість скоєного злочину та те, що водій у результаті аварії отримав інвалідність, суд призначив йому 7 років позбавлення волі. Також постановив стягнути на користь дружини загиблого велосипедиста 400 тисяч гривень моральної шкоди.
Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722486065)
Olena
Показати IP
14 Листопада 2021 22:08
Якби їхав прокурор чи суддя на Range Rover- вирок був би набагато лояльніший..
![](/public/images/user_no_foto.png?1722486065)
Анонім до Olena
Показати IP
15 Листопада 2021 08:19
Я думаю, що за смерть двох людей сім років - це сємєчкі.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722486065)
ABC до Анонім
Показати IP
16 Листопада 2021 16:16
В мене знайомий за пограбування квартири відсидів 7 років від дзвінка до дзвінка. А тут загинули двоє людей. Він ще й роки через 4 вийде по амністії або за хорошу поведінку.
«Ненароджені для війни»: у Луцьку запрошують на виставу від Третьої штурмової бригади
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Понад 13% усіх ув’язнених підписали контракт із ЗСУ
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
Галапагоські острови і багато унікальних істот, що живуть там, перебувають під загрозою. Яка причина
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Європу охопить нова хвиля 40-градусної спеки, зачепить і Україну
31 Липня 2024 23:45
31 Липня 2024 23:45
За три місяці на Волині виявили 10 нелегалів
31 Липня 2024 23:26
31 Липня 2024 23:26
УЗ вводить верифікацію через «Дію» для деяких міжнародних рейсів
31 Липня 2024 23:07
31 Липня 2024 23:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.