USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

Збували психотропи та вимагали хабарі: на Волині спіймали «на гарячому» патрульних

19 Січня 2023 17:46
За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури поліцейським однієї із рот Управління патрульної поліції в області повідомлено про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, збуті психотропних речовин та перевищенні влади, що супроводжувалось насильством.

Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.

За даними слідства, поліцейські вимагали та одержали неправомірну вигоди від громадян України у сумі 20 тис. грн. за не притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності, та збули психотропи, відібрані у вказаних осіб, іншим громадянам.

Задокументовано також факти перевищення патрульними влади, що супроводжувались насильством.

Поліцейських затримано у порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
"пасивіст" Показати IP 19 Січня 2023 17:55
надиво успішна реформа патрульної поліції, про яку знято безліч сюжетів, було море піару!
( ! ) Показати IP 19 Січня 2023 18:39
Злодій злодію кричить: "Тримай злодія !"
турист Показати IP 19 Січня 2023 18:43
На передову нах. Нехай вину скуплять кровю. Менти смердючі!!!
Туристу Показати IP 19 Січня 2023 19:14
*Мента* ще заслужити треба. А це мусора смердючі. На передовій такому лайну робити нічого. Там нормальні люди. На загальну зону.
Григір Показати IP 19 Січня 2023 20:59
Ну недарма ж мусора, сміття по нашому, на передову їх
Одинзпацієнтів Показати IP 19 Січня 2023 21:55
Прокуратуру трусіть, особливо тих маневицьких, там хабарник на хабарнику!
Сергій Показати IP 19 Січня 2023 22:06
Вони всі таким займаються,або кришують!
Правда Показати IP 20 Січня 2023 07:09
І чому я не здивована????!!!
Знаю Показати IP 20 Січня 2023 07:10
Волинські новини покажуть що з ними буде потім? Чи простять і зрозуміють?
3443 до Знаю Показати IP 20 Січня 2023 19:53
Одного вже такого в Польщі шукають
Так Показати IP 20 Січня 2023 11:24
Проведіть перевірку незаплановану по відділам! Патрульна поліція не виконує свої обов’язки та виконує працю на свій розсуд, а не за чинним законодавством!