У п'ятницю в Луцьку відбудеться прощання з відомою художницею Тетяною Галькун
У п'ятницю, 1 березня, в Свято-Троїцькому кафедральному соборі Луцька з 11 до 12 години відбудеться прощання з відомою художницею, професоркою кафедри образотворчого мистецтва Волинського національного університету імені Лесі Українки Тетяною Галькун.
Про це повідомили у Луцькій міськраді.
28 лютого відійшла у вічність Тетяна Галькун – знана і шанована не лише у нашому краї художниця, член Національної спілки художників України, професор кафедри образотворчого мистецтва та дизайну факультету культури й мистецтв Волинського національного університету імені Лесі Українки. Надзвичайно талановита, легка і світла, ніжна і сильна водночас, відкрита і дуже глибока людина.
Тетяна Галькун працювала у галузі станкового живопису, основні жанри – натюрморт і пейзаж. Заснувала в Луцьку власну школу живопису. Її пензлю належать більше кількасот тематичних полотен, портретів, пейзажів, натюрмортів у вітчизняних картинних галереях, державних і громадських установах, приватних колекціях. Окремі роботи зберігаються у Штаб-квартирі ЮНЕСКО.
Відома лучанка – учасниця 18 зарубіжних, 36 республіканських, 62 обласних виставок робіт живопису. Організувала 13 персональних виставок, в тому числі 5 – за кордоном. Учасниця 12 міжнародних пленерів. Дипломант низки елітарних виставок і конкурсів. Автор навчальних посібників, методичних розробок, низки наукових статей.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним Тетяни Дмитрівни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Луцькій міськраді.
28 лютого відійшла у вічність Тетяна Галькун – знана і шанована не лише у нашому краї художниця, член Національної спілки художників України, професор кафедри образотворчого мистецтва та дизайну факультету культури й мистецтв Волинського національного університету імені Лесі Українки. Надзвичайно талановита, легка і світла, ніжна і сильна водночас, відкрита і дуже глибока людина.
Тетяна Галькун працювала у галузі станкового живопису, основні жанри – натюрморт і пейзаж. Заснувала в Луцьку власну школу живопису. Її пензлю належать більше кількасот тематичних полотен, портретів, пейзажів, натюрмортів у вітчизняних картинних галереях, державних і громадських установах, приватних колекціях. Окремі роботи зберігаються у Штаб-квартирі ЮНЕСКО.
Відома лучанка – учасниця 18 зарубіжних, 36 республіканських, 62 обласних виставок робіт живопису. Організувала 13 персональних виставок, в тому числі 5 – за кордоном. Учасниця 12 міжнародних пленерів. Дипломант низки елітарних виставок і конкурсів. Автор навчальних посібників, методичних розробок, низки наукових статей.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним Тетяни Дмитрівни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Більш як пів сотні країн підтримали Україну у зв'язку з засіданням Радбезу ООН, яке скликала Росія
Сьогодні 19:30
Сьогодні 19:30
У селі на Волині ремонтують два мости
Сьогодні 19:09
Сьогодні 19:09
На Волині попрощалися з військовим Максимом Красним
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.