Завтра у Луцьку прощатимуться з двома військовими-Героями
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/11-01/371272/ivn2263.jpg)
У четвер, 2 листопада, об 11 годині у Кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку відбудеться відспівування військовослужбовців Валерія Семенюка та Анатолія Мерчука.
Про це повідомили у міськраді.
Лучанин Семенюк Валерій Михайлович (21.02.1977 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації та загинув 26 липня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.
Мешканець селища Рокині Луцької міської територіальної громади Мерчук Анатолій Феодосійович (25.02.1971 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації та загинув 30 жовтня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Куп’янськ Харківської області.
Поховають Валерія Семенюка на Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа, а Анатолія Мерчука – на кладовищі у Рокинях.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним Героїв. Вічна шана, честь і слава!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у міськраді.
Лучанин Семенюк Валерій Михайлович (21.02.1977 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації та загинув 26 липня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.
Мешканець селища Рокині Луцької міської територіальної громади Мерчук Анатолій Феодосійович (25.02.1971 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації та загинув 30 жовтня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Куп’янськ Харківської області.
Поховають Валерія Семенюка на Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа, а Анатолія Мерчука – на кладовищі у Рокинях.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним Героїв. Вічна шана, честь і слава!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Сумщині загинув десантник з Горохова Дмитро Міцевський
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Поїхав велосипедом і зник: поліція розшукує жителя Ратного
Сьогодні 15:35
Сьогодні 15:35
У Луцькій громаді перейменували ліцей![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:19
У чотирьох ліцеях Луцької громади оберуть нових директорів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:47
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.