Завтра на Волині прощатимуться з Героєм Віталієм Колошвою
14 лютого на Маневиччині зустрінуть траурний кортеж із тілом загиблого Захисника Колошви Віталія Леонідовича, який загинув 27 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання в Донецькій області.
Про це повідомили в Колківській громаді.
Орієнтовно о 10:30 кортеж буде в Колках та рухатиметься за таким маршрутом: селище Колки (АЗС CHIPPO) – поворот на село Красноволя.
Поховання відбудеться завтра, 14 лютого, в селі Тельчі: орієнтовно об 11:00 – заупокійна літія біля будинку, де жив Віталій, та чин похорону в храмі Трьох святителів Православної Церкви України.
«Просимо усіх жителів громади гідно зустріти та провести в останню дорогу нашого Захисника, який боровся за свободу і незалежність України, створивши живий коридор шани та поваги!» – йдеться у повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині Героя. Вічна пам’ять, честь та незгасна слава!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Колківській громаді.
Орієнтовно о 10:30 кортеж буде в Колках та рухатиметься за таким маршрутом: селище Колки (АЗС CHIPPO) – поворот на село Красноволя.
Поховання відбудеться завтра, 14 лютого, в селі Тельчі: орієнтовно об 11:00 – заупокійна літія біля будинку, де жив Віталій, та чин похорону в храмі Трьох святителів Православної Церкви України.
«Просимо усіх жителів громади гідно зустріти та провести в останню дорогу нашого Захисника, який боровся за свободу і незалежність України, створивши живий коридор шани та поваги!» – йдеться у повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині Героя. Вічна пам’ять, честь та незгасна слава!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Графік вимкнення електроенергії на Волині 25 липня
Сьогодні 20:02
Сьогодні 20:02
«Хоч і старші дядьки, але слухають», – 22-річний командир взводу 100-ї бригади з Волині
Сьогодні 19:05
Сьогодні 19:05
2-річна онука зачинилась і заснула: на Волині рятувальники допомогли жінці потрапити в квартиру
Сьогодні 17:47
Сьогодні 17:47
В Авдіївці – епідемія холери, з міста не випускають людей
Сьогодні 16:58
Сьогодні 16:58
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.