«Завдяки таким, як ти, Україна була, є і буде!»: у Заболоттівській громаді попрощалися з Героєм Віталієм Козловським
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/11-10/371783/400243121_305108939145078_3021670310560911945_n.jpg)
У Заболотті на Ковельщині навколішки зустріли жалобний кортеж із тілом полеглого воїна-земляка Віталія Козловського. Останню дорогу Героя додому встелили живими квітами.
Про це повідомили в Заболоттівській громаді.
Чин похорону відбувся у четвер, 9 листопада. На останнє прощання з полеглим Захисником прийшли рідні, друзі, побратими, односельчани, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни та її жителів.
З усіма військовими почестями Героя поховали на місцевому кладовищі. Там рідним вручили Державний Прапор України, яким була вкрита труна воїна і під яким він боровся за Перемогу.
«Назавжди у нашій пам'яті ім'я Героя – воїна Віталія Козловського. Завдяки таким Героям, як він, Україна була, є і буде! У цей надзвичайно важкий час ми низько схиляємо голови у скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким нашого Захисника. Важко знайти слова втіхи, неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен загиблий воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас», – йдеться в повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам’ять та незгасна слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Заболоттівській громаді.
Чин похорону відбувся у четвер, 9 листопада. На останнє прощання з полеглим Захисником прийшли рідні, друзі, побратими, односельчани, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни та її жителів.
З усіма військовими почестями Героя поховали на місцевому кладовищі. Там рідним вручили Державний Прапор України, яким була вкрита труна воїна і під яким він боровся за Перемогу.
«Назавжди у нашій пам'яті ім'я Героя – воїна Віталія Козловського. Завдяки таким Героям, як він, Україна була, є і буде! У цей надзвичайно важкий час ми низько схиляємо голови у скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким нашого Захисника. Важко знайти слова втіхи, неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен загиблий воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас», – йдеться в повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам’ять та незгасна слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721452813)
Товариш
Показати IP
10 Листопада 2023 16:58
Що там робить госпожа Тимошенко З СВОІМ ПУСТОЦВІТОМ. ПРИ ВАШІЙ УЧАСТІ З ВАШОЮ ДОПОМОГОЮ УКРАІНА ЗНАХОДИТЬСЯ В ТАКОМУ СТАНІ . ІДІТЬ НА ФРОНТ . ТИМОШЕНКО ВІДДАЙ ТЕ ЩО НАКРАЛА НА АРМІЮ ЗІ СВОЕЮ СВИТОЮ. ПОПРОСИ ВИБАЧЕННЯ В НАРОДУ І НЕ ДЕМОНСТРУЙ ЦИНІЗМ І ЗНЕВАГУ ДО ЛЮДЕЙ. БОЖОГО СУДУ ТИ І ТВОІ ПОПЛІЧНИКИ ДІЖДЕТЕСЬ.
Пройти переможним парадом Красною площею й розстріляти Кремль: про що мріють князівські воїни з Волині
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
У Луцьку з аукціону продадуть унікальний «Сопілковий лот»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
На Волині після співбесід у податковій службі більшість роботодавців підвищують рівень оплати праці
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Можна сплутати з хворобою Альцгеймера: вчені виявили новий тип вікової втрати пам’яті
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.