Затримали волинянина, який обкрадав квартири у Києві
![](/resize/450x295/r/files/news/2019/04-06/266207/cb-0504201922.jpeg)
У Києві затримали волинянина, на «рахунку» якого - 26 квартирних крадіжок.
Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.
На спецлінію 102 надійшло повідомлення від киянки про те, що невідомий залізає через вікно у квартиру сусідки. На виклик прибули патрульні, котрі затримали підозрюваного на виході із під’їзду та передали його слідчо-оперативній групі Голосіївського управління поліції.
Як встановили правоохоронці, близько 7-ї години ранку зловмисник заліз на другий поверх будинку, чіпляючись за металеву решітку на вікнах першого поверху. Через відчинене вікно на кухні він проник у квартиру потерпілих. У той час власники помешкання спали у своїх кімнатах.
Потрапивши в житло, чоловік швидко спакував у сумку все, що потрапило йому на очі: мультиварку, інструменти, взуття та особисті речі господарів. Після цього він вийшов із квартири через вхідні двері. Однак повернувся, оскільки забув у помешканні свій рюкзак. Забравши речі, зловмисник хотів втекти, однак на виході із під’їзду його вже чекали поліцейські.
Під час поверхневого обшуку голосіївські детективи виявили та вилучили у затриманого крадені речі. У скоєному він зізнався. Відомо, що 30-річний зловмисник – уродженець Волинської області, протягом останніх кількох місяців перебуває у Києві. Постійного місця проживання не мав, а на життя «заробляв» крадіжками:
«Встановлена причетність затриманого до скоєння 26 крадіжок у столиці. Окрім даного випадку, раніше він обікрав 15 квартир на території Шевченківського району, ще 10 - у Подільському. За попередніми фактами зловмиснику вже було повідомлено про підозри, однак суд щоразу обирав йому запобіжні заходи, не пов’язані із триманням під вартою», - розповів начальник Голосіївського управління поліції Олег Волошин.
Фігуранта затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі йому повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Затриманому загрожує до шести років позбавлення волі. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.
На спецлінію 102 надійшло повідомлення від киянки про те, що невідомий залізає через вікно у квартиру сусідки. На виклик прибули патрульні, котрі затримали підозрюваного на виході із під’їзду та передали його слідчо-оперативній групі Голосіївського управління поліції.
Як встановили правоохоронці, близько 7-ї години ранку зловмисник заліз на другий поверх будинку, чіпляючись за металеву решітку на вікнах першого поверху. Через відчинене вікно на кухні він проник у квартиру потерпілих. У той час власники помешкання спали у своїх кімнатах.
Потрапивши в житло, чоловік швидко спакував у сумку все, що потрапило йому на очі: мультиварку, інструменти, взуття та особисті речі господарів. Після цього він вийшов із квартири через вхідні двері. Однак повернувся, оскільки забув у помешканні свій рюкзак. Забравши речі, зловмисник хотів втекти, однак на виході із під’їзду його вже чекали поліцейські.
Під час поверхневого обшуку голосіївські детективи виявили та вилучили у затриманого крадені речі. У скоєному він зізнався. Відомо, що 30-річний зловмисник – уродженець Волинської області, протягом останніх кількох місяців перебуває у Києві. Постійного місця проживання не мав, а на життя «заробляв» крадіжками:
«Встановлена причетність затриманого до скоєння 26 крадіжок у столиці. Окрім даного випадку, раніше він обікрав 15 квартир на території Шевченківського району, ще 10 - у Подільському. За попередніми фактами зловмиснику вже було повідомлено про підозри, однак суд щоразу обирав йому запобіжні заходи, не пов’язані із триманням під вартою», - розповів начальник Голосіївського управління поліції Олег Волошин.
Фігуранта затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі йому повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Затриманому загрожує до шести років позбавлення волі. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Донеччині загинув Герой з Луцька Павло Антонюк
Сьогодні 12:24
Сьогодні 12:24
На Хмельниччині перекинувся автобус із дітьми: є загиблі
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Металевий конструктор: особливості та критерії вибору
Сьогодні 11:18
Сьогодні 11:18
На вихідних на Волині спіймали 9 п'яних водіїв
Сьогодні 11:01
Сьогодні 11:01
«Страшно, коли відспівуєш хлопців, які тобі годяться в сини». Священник з Волині 30 літ служить Господу й людям
Сьогодні 10:12
Сьогодні 10:12
У Володимирі серед дня спалахнув гараж
Сьогодні 09:55
Сьогодні 09:55
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.