Затримали 35-річну волинянку, яка збувала наркотики
![](/resize/450x363/r/files/news/2020/12-24/306631/2222.jpg)
Поліцейські затримали мешканку Нововолинська, яка збувала наркотики.
Зловмисницю затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України їй загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна, інформує пресслужба поліції Волині.
Сьогодні оперативники управління боротьби з наркозлочинністю у Волинській області у співпраці із поліцейськими Нововолинського відділення поліції затримали 35-річну місцеву жительку за підозрою у збуті наркотиків. Заходи проводили у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1, ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.
Під час санкціонованого обшуку за її місцем проживання поліцейські вилучили 3 згортки з наркотичним засобом Субутекс, гроші та мобільний телефон. Речові докази направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
Зловмисницю затримали у порядку статті 208 КПК України. Нині вирішується питання про оголошення затриманій про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.
Нагадаємо, учора у Нововолинську за підозрою у розповсюдженні наркотиків поліцейські затримали трьох осіб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зловмисницю затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України їй загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна, інформує пресслужба поліції Волині.
Сьогодні оперативники управління боротьби з наркозлочинністю у Волинській області у співпраці із поліцейськими Нововолинського відділення поліції затримали 35-річну місцеву жительку за підозрою у збуті наркотиків. Заходи проводили у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1, ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.
Під час санкціонованого обшуку за її місцем проживання поліцейські вилучили 3 згортки з наркотичним засобом Субутекс, гроші та мобільний телефон. Речові докази направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
Зловмисницю затримали у порядку статті 208 КПК України. Нині вирішується питання про оголошення затриманій про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.
Нагадаємо, учора у Нововолинську за підозрою у розповсюдженні наркотиків поліцейські затримали трьох осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Місячний ковчег? Вчені хочуть відправити на Місяць «капсулу» зі зразками рідкісних видів
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
5 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день устриць та світовий рекорд Сергія Бубки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Китаї цьогоріч кількість домашніх тварин перевищить кількість дітей
4 Серпня 2024 23:31
4 Серпня 2024 23:31
П'ята судимість: у Луцьку чоловіка посадили за крадіжку монітора з лікарні
4 Серпня 2024 23:02
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 23:02
Понад 200 пляшок самогону та бочка спирту: у Луцьку оштрафували чоловіка, який виготовляв алкоголь![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
Рік умовного та понад 156 тисяч штрафу: волинянина покарали за риболовлю в нацпарку![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
На війні загинув військовий з Волині Олексій Додік
4 Серпня 2024 21:36
4 Серпня 2024 21:36
На Волині командир роти вимагав гроші із солдатів, щоб їх не покарали
4 Серпня 2024 21:10
4 Серпня 2024 21:10
Відпочивальники на Пісочному дістали з озера тіло волинянина
4 Серпня 2024 20:42
4 Серпня 2024 20:42
На Волині провели в останню путь Героя Степана Васюхника
4 Серпня 2024 20:13
4 Серпня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.