Заступник голови ОП звернувся до волинян з проханням впорядкувати рух на дорогах
![](/resize/450x300/r/files/news/2022/03-05/333497/897656789.jpg)
Щоб військова та гуманітарна допомога вчасно надходила в центральні, південні та східні регіони України, у західних областях, у тому числі й на Волині, потрібно розвантажити рух.
З відповідним неофіційним проханням до мешканців західних областей звернувся заступник голови Офісу Президента Олексій Арестович.
З його слів, почали надходити сигнали про те, що місцева самооборона занадто прискіпливо почала оглядати автомобілі і через це утруднений рух на дорогах. У результаті допомога може невчасно надійти до центральних, південних і східних регіонів.
«Давайте наводити лад на дорогах. Бо, коли вважаєте підозрілою машину, ви навіть не зсуваєте її на спеціальний майданчик, а утримуєте на трасі й оглядаєте поки інші стоять», – наголосив він.
Тому він попросив місцеві адміністрації зайнятися цим питанням, а поліцію – провести інструктаж як потрібно обладнати спеціальні майданчики для огляду автомобілів і як правильно має проводитися фільтрація транспорту, аби не заважати іншим учасникам руху.
«Не можна не вітати ваше бажання долучитися до тероборони. Але якщо бачите підозрілі автомобілі – передавайте це поліції, впорядкуйтеся, налагодьте взаємодію. Ми не можемо допустити подальшого безладу на дорогах», – наголосив він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
З відповідним неофіційним проханням до мешканців західних областей звернувся заступник голови Офісу Президента Олексій Арестович.
З його слів, почали надходити сигнали про те, що місцева самооборона занадто прискіпливо почала оглядати автомобілі і через це утруднений рух на дорогах. У результаті допомога може невчасно надійти до центральних, південних і східних регіонів.
«Давайте наводити лад на дорогах. Бо, коли вважаєте підозрілою машину, ви навіть не зсуваєте її на спеціальний майданчик, а утримуєте на трасі й оглядаєте поки інші стоять», – наголосив він.
Тому він попросив місцеві адміністрації зайнятися цим питанням, а поліцію – провести інструктаж як потрібно обладнати спеціальні майданчики для огляду автомобілів і як правильно має проводитися фільтрація транспорту, аби не заважати іншим учасникам руху.
«Не можна не вітати ваше бажання долучитися до тероборони. Але якщо бачите підозрілі автомобілі – передавайте це поліції, впорядкуйтеся, налагодьте взаємодію. Ми не можемо допустити подальшого безладу на дорогах», – наголосив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721748838)
калькулятор
Показати IP
5 Березня 2022 16:36
Не Луцька, а Волинська обл!
Посеред ночі здавали рідкісну кров: луцькі патрульні допомогли медикам перинатального врятувати життя породіллі
Сьогодні 17:52
Сьогодні 17:52
У Луцьку посеред дороги перекинулася фура. Фото
Сьогодні 17:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
Волинянина, який спалив сусідам Daewoo, взяли під варту
Сьогодні 17:00
Сьогодні 17:00
Волинські поліцейські виявили поляка, який жив в Україні без документів. Його передали Польщі
Сьогодні 16:26
Сьогодні 16:26
Кілька будинків без води: в Луцьку між сусідніми ОСББ – конфлікт через доступ до підвалу
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
На війні зупинилося серце волинянина Олега Мартинова
Сьогодні 15:36
Сьогодні 15:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.