USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.50 41.90
  • PLN 10.30 10.60

Застрибнув підняти рейтинг каналу, – Гетманцев про Порошенка в ефірі «Ради»

16 Грудня 2021 16:58
Данило Гетманцев жартівливо пояснив раптову появу Петра Порошенка в прямому ефірі каналу «Рада». Нардеп каже, що п’ятий президент «застрибнув підняти рейтинги».

Гетманцев у кулуарах Ради розповів журналістам, що канал «Рада» потребує збільшення рейтингів і це можна зробити за допомогою скандалу, пише 24 канал.

Тому й, за словами нардепа, придумали таку річ: «Петро Олексійович заскакує на ефір».

«Я вам не заздрю, тому що ми так будемо робити постійно, і ваші телеканали матимуть менші рейтинги, ніж «Рада», – жартує Гетманцев.

Читати ще: «Цукерки з лікером підкосили «сивочолого гетьмана»: Порошенко влаштував скандал у прямому ефірі. Відео

Нагадаємо, експрезидент 16 грудня увірвався у прямий ефір каналу «Рада». Порошенко заявив, що у парламенту, мовляв, не було грошей, аби відкривати цей телеканал. Ведучі запропонували Порошенку долучитися до ефіру, але той відмовився.

Ба більше, політик звинуватив журналістів у нібито упередженості. Порошенко виступав спиною до камер, тому йому порадили хоча б розвернутися обличчям до глядачів. Той вибачився та так і зробив.

До слова, Гетманцев сказав Порошенку, що скандалити – це не його. Після цього інциденту мережа вибухнула жартами й мемами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 16 Грудня 2021 17:19
Цьому зеленому до Пороха, як до неба рачки
О! Гетманцев ... Показати IP 16 Грудня 2021 17:23
Дякуючи Гетманцеву маємо обдиралово простих людей в податковій амністії, нові податки на землю, "прекрасне життя" для ФОПів, загальне збільшення податкового навантаження на бізнес. Кому кому, але не йому говорити про рейтинги!
Анонім Показати IP 16 Грудня 2021 17:27
Мені цікаво а Очкарік сам розуміє куди він застрибнув
Анонім Показати IP 16 Грудня 2021 17:49
Каналу, який приютив у себе медведчуківських сєпарів уже ніхто не підніме рейтинг
911 Показати IP 16 Грудня 2021 19:03
Гетманцев-це зло,ворог українців. Кришує гральний бізнес,вбиває мікропідприємництво. Буде народний суд йому і Господній.
ще не зовсім свідоми Показати IP 16 Грудня 2021 19:32
Фейл стейт. На жаль
Дідо до ще не зовсім свідоми Показати IP 16 Грудня 2021 22:29
Нюх йух.
Таблетка від склероз Показати IP 17 Грудня 2021 10:14
Член політради виборчого блоку "Наша Україна" Петро Порошенко запевняє, що "усі проблеми з Росією закінчаться 26 березня", передає УНІАН. Про це він заявив у п’ятницю на прес-конференції в Донецьку. "Я вас переконую, запевняю вас, що всі проблеми з Росією у нас закінчаться 26 березня. Почнеться зовсім конструктивна робота, що принесе свій результат", - сказав Порошенко.Він підкреслив, що "глибоко переконаний, що Україна і Росія є стратегічними партнерами і приречені дружити". "Не просто співпрацювати, а дружити", - зазначив Порошенко.
Санітар до Таблетка від склероз Показати IP 17 Грудня 2021 13:10
З якої ви палати? Вам вколоти забули, зараз зайдемо!
Укольчік до Таблетка від склероз Показати IP 17 Грудня 2021 13:12
А у 2014, то часом не Порошенко в мааацквє концерти давав, а потім перед лугандонцями шуточки шутив? Пригадайте, то дуууже цікаво!