USD 41.50 41.80
  • USD 41.50 41.80
  • EUR 41.55 42.00
  • PLN 10.50 10.70

Застрелений у Дніпрі: поліція показала відео з бодікамер патрульних

30 Серпня 2023 19:20
Патрульна поліція опублікувала відео з Дніпра, яке демонструє порушення правил дорожнього руху автомобілем Jaguar 29 серпня та фіксує дії правоохоронців при спробі затримати порушників.

Відео оприлюднив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, пише Українська правда.

Запис демонструє кадри із вуличної камери, яка зафіксувала порушення дорожнього руху автомобілем Jaguar, за кермом якого – чоловік. Жінка в чорній сукні в горошок сидить на пасажирському сидінні.

Далі на відео – кадри з бодікамер патрульних, які зупинили авто (за кермом уже жінка). Спочатку розмова була спокійною: поліцейські роз’яснили суть порушення та попросили документи. Порушники почали вимагати відеозапис із камер та говорити на підвищених тонах.

Чоловік перейшов на ненормативну лексику, патрульна закликала його до порядку, пізніше вона оголошує йому, що обмежує його в місці перебування вчинення правопорушення, та попереджає про можливе затримання, якщо він продовжить ганебну поведінку і не відійде на 20 метрів.
Далі починається сутичка. Самого моменту застосування табельної зброї на відео немає, чути лише звуки пострілів.

Білошицький ніяк не коментує суть відео, наголосивши лише, що повага є однією з найважливіших вимог моральності, а взаємна повага є фундаментальною цінністю в сучасному суспільстві.

За даними джерела РБК-Україна, в крові загиблого виявили алкоголь на рівні 2,48 проміле. В сечі - на рівні 2,78 проміле. Як додало джерело, це приблизно одна випита пляшка горілки.

Нагадаємо, 29 серпня у Дніпрі патрульний смертельно поранив чоловіка. За попередньою інформацією, поліцейські зупинили автомобіль після порушення ним ПДР. На вимогу вийти з авто, де перебували неповнолітні діти, водій та пасажирка відмовились. Правоохоронці почали силою витягували жінку, яка намагалась пересісти на водійське сидіння, з авто.

Чоловік поводився агресивно та мав ознаки алкогольного сп’яніння. Правоохоронці використали газовий балончик, але чоловік продовжив чинити опір. Під час бійки поліцейський застосував табельну зброю. Від отриманих вогнепальних поранень потерпілий помер на місці.

Призначено службове розслідування. На цей час патрульних відсторонено від виконання обов’язків.

В ДБР повідомили, що розслідують правомірність застосування правоохоронцем табельної зброї, що призвело до загибелі людини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
Хз Показати IP 30 Серпня 2023 19:33
Правильно зробили. Надіюсь поліцая виправдають
Володимир Показати IP 30 Серпня 2023 19:36
За кермом був п'яний чоловік. Сидів би тихо і не рипався. Руку підняв на жінку-поліціонерку. Колега вчинив правильно.
Правда Показати IP 30 Серпня 2023 19:41
Самозахист при виконанні службових обовязків,все інше маячня.
Михайло Показати IP 30 Серпня 2023 19:45
Підари патрульні позороні, сволочі вонючі
123 до Михайло Показати IP 30 Серпня 2023 20:19
Не гавкай
Пахан до Михайло Показати IP 30 Серпня 2023 20:55
Шо то ти Міхась з під шконки заголосив? Корєша підстрелили?
скептик Показати IP 30 Серпня 2023 19:48
бикування мало логічне завершення. ну і з машини витягували не пасажира, а особу, яка сиділа за кермом. дії поліції цілком правильні . в штатах ніхто б ту даму не тягнув, а пристрелили б за кермом відразу за непокору
Оглядач Показати IP 30 Серпня 2023 20:03
Треба було ще й ту суку, яка сиділа за кермом, пристрелити...
Колайдер Показати IP 30 Серпня 2023 20:20
Вірне рішення.Зачищаємо Україну від подібних уродів. Готуємо всередині підгрунтя для перемоги!
Юрій Миколайович Показати IP 30 Серпня 2023 20:21
Правильно зробив ,з бидлом яке розпускає руки так і треба.
Андерсон Показати IP 30 Серпня 2023 20:22
Він ще її лежачу ногами бив! Респект поліцейському! Там походу вся сімейка поїхавша: давай, папа!
Ні війні Показати IP 30 Серпня 2023 20:33
Так відео то обрізане і неповне
Андерсон до Ні війні Показати IP 30 Серпня 2023 20:51
Є повне в інтернеті на вісім хвилин. Але вам докази, не докази, відео не відео. Ще якусь дибільну відмазку вигадаєте
Мімі Показати IP 30 Серпня 2023 20:42
Інформація подається однобоко. Поліціянт сяде.
"пасивіст" Показати IP 30 Серпня 2023 20:49
Серцем на боці поліції. Кількість бидла в країні зашкалює. Але, швидше за все, поліцейський буде сидіти за перевищення меж необхідної оборони...
михайлу Показати IP 30 Серпня 2023 20:50
Ви з'явились, і запахло..... Тьфу......
Анонім Показати IP 30 Серпня 2023 21:21
Якщо цього поліцейського посадять, то кількість п'яного і нахабного бидла зросте і не тільки на дорогах, бо значно скоротиться кількість адекватних поліцейських, які не лінуються робити свою справу, не боячись гемора на свою сраку, бо завжди легше створювати видимість роботи, ніж чистити ці авгієві стайні
ДО КОМЕНТАТОРІВ Показати IP 30 Серпня 2023 21:49
Нешановні коментатори, які ж ви мразоти, їй богу... Я не вірю, що такі речі можуть писати справжні українці. У час коли ми воюємо з ворогом, що не має нічого спільного з цивілізованістю, ви стаєте на бік БЕЗЗАКОННЯ, захищаючи істот, які явно перевищили свої повноваження — чим проявляєте основні риси кацапської ментальності. Цікавтесь юриспруденцією, вивчайте право і закони України і, зарази бога, не будьте бидлотою — нам таких істот по інший бік фронту вистачає. Мені щиро за вас соромно.
666 до ДО КОМЕНТАТОРІВ Показати IP 30 Серпня 2023 22:40
Нам за тебе теж, але не дуже. І Бога доліпив, і Україну, і фронт, і ворога, і юриспруденцію. А по факту - дешева спроба зманіпулювати! Без фактів по відчуттям проїхати. Самому себе такого не соромно?
Анонім до ДО КОМЕНТАТОРІВ Показати IP 31 Серпня 2023 10:38
Коли п'яне бидло за кермом переїде когось з твоїх рідних на пішоході, а потім за допомогою 'юриспуденції ' уникне покарання, то ти заспіваєш по іншому. На жаль, у нас дуже багато прикладів, коли мажори не отримують покарання навіть за вбивство пішохода на переході, і звідси така кількість бидлоти за кермом, яка знає, що всі 'питання' можна 'вирішити' за допомогою тих же адвокатів 'згідно букви закону'
Олег Вікторович Показати IP 30 Серпня 2023 21:57
Усі так захищають поліцейського, що ВБИВ чоловіка, якому за порушення ПДД світила максимум адміністративка, — вбив ТРЬОМА КУЛЯМИ В СПИНУ — на очах його родини і зокрема дітей! бажаю усім вам, панове мамкині експерти, зазнати такого ж жаху і втрати, які зазнала ця родина. Бидло — не водій, пані і панове, бидло це ті, хто слідом за пропагандою "телемарафонів" виправдовує справжніх злочинців.
123 до Олег Вікторович Показати IP 30 Серпня 2023 22:30
А ми тобі бажаємо, звичайно ж не бидлу, щоб тебе такі п'яні водії на капоті прокатили. Рівень аргументації просто не перевершений
скептик до Олег Вікторович Показати IP 30 Серпня 2023 23:07
а то нічого що та пяна бидлота копала ногами жінку-поліцейського ? чи твоя жінка впала б в оргазм від таких процедур ?
псих Показати IP 30 Серпня 2023 22:46
водійка всого навсього попросила докази порушення пдд поліціянт почав бикувати в результаті маєм що маєм
скептик до псих Показати IP 30 Серпня 2023 23:09
і це є підставою, щоб молотити ногами жінку-поліцейського ?
123 до псих Показати IP 1 Вересня 2023 13:27
А яке право вона мала просити, коли вона не волій, і перед тим з п'яницею помінялися місцями, щоб той уник покарання?
Правда Показати IP 30 Серпня 2023 22:54
Напад на поліцейського дає йому право на захист,так-це пістоль,але це вже вирішить суд чи правомірно,все інше балаканина.
Оксана Показати IP 30 Серпня 2023 23:21
Добре та водійка знала, що порушила! І, мабуть, не вперше це робила, не в друге і не в сотий раз. Ще й докази їй подавай! Такого бидла на дорозі ДУЖЕ БАГАТО!, Зашкалює!!!!! Молодці поліцейські! Правильно написали в коментарях, в Америці не виконала б команду - застрелили б. І поліцейському не треба нічого доказувати, що пристрелив БИДЛО!!!!
Ddd до Оксана Показати IP 31 Серпня 2023 12:29
Ви були в тій "америці" не меліть того чого не знаєте, там поліцейський в аналогічній ситуації сів би, і позбавили б ще й пенсії і всіх інших благ які мала його сім'я за службу в поліції...бо там працює ЗАКОН! А в нас працює норма - "витягати з машини силою", коли потрібно і коли ні...хоча по тому ж закону про Поліцію, спочатку поліцейські повинні надати докази, щоб підтвердити законність зупинки, і тільки після цього вимагати якісь документи, а нащо було жінку витягати силою - не зрозуміло....на повному відео, а не обрізаному, яке опублікували на початку, чітко чути, як на початку розмовляє чоловік, спокійно. і без образ, але коли копша почала включати "королеву", він по телефону говорив з адвокатом, який сказав йому як поступати по закону, але потім почали витягати його жінку, СИЛОЮ, за адмін порушення....І зрозуміло, що любий чоловік став би на захист...Але! Якби копи зробили все по закону, цієї ситуації просто не виникло б, оформили б постанову, не давала документи?! Для того є стаття 126 купап, по якій можна притягнути людину без фізичної сили...але ж простіше було насрати на закон, і почати витягати людину силоміць, за порушення, по якому штраф: 510грн.
Оксана до Ddd Показати IP 31 Серпня 2023 13:51
Ти то сам був, чи бляху пригнали зі штатів? Випий аспірину, в тебе бред
закаканому югисту до Ddd Показати IP 31 Серпня 2023 17:27
раджу почитати https://www.ohchr.org/en/instruments-mechanisms/instruments/basic-principles-use-force-and-firearms-law-enforcement
Правда Показати IP 30 Серпня 2023 23:24
Це не водійка,коханка,22 років,машина на дружині(розведений).До того(камери зафіксували) був за кермом(пяний).Порушував ПДР 12 разів за останні роки.Бізнесмен з надання ритуальних послуг,значить платити не потрібно.Ось і вся історія.
123 до Правда Показати IP 31 Серпня 2023 07:57
Вот єто поворот!
Мама Показати IP 31 Серпня 2023 13:07
А нічого що п'яний віз дітей Своїх же а вона жінка і потурала йому А створював небезпеку іншим А нічого що війна Якщо вкрав то аяяй А тут випивший.
КАРО Показати IP 31 Серпня 2023 14:39
скільки мусорви набігло в коментарі. сидять нікчеми неробські, проїдають людські гроші і вихваляють убивсь із свого стада. УБИВЦЯ І ЙОГО НАПАРНИЦЯ МАЮТЬ ПРОЙТИ ОСВІДУВАННЯ НА НАРКОТУ. Вони ПОВИННІ були викликати підмогу і очікувати, а не йти в атаку на жінку. Мусориця возомнила себе незнати ким, і на очах в чоловіка принижувала жінку, валяла її по землі, невже мусориця настільки тупорила, що не розуміла, що чоловік завадить вчиняти подібне над його дружиною??? чи може мусориця не думала про наслідки своїх дій, бо була під наркотою, і в неї сталось потьмарення свідомості, тому вона вирішила ламати жінку самотужки?? Є ж купа протоколів, купа навчань як згладити конфлікт до прибуття підмоги. вштирені мусри все це п*рили і пішли в бездумну атаку...
123 до КАРО Показати IP 31 Серпня 2023 16:20
Яке ж ти дурне, гопота! АУЄщник мамкін навіть уявити не може, що ніхто за за п'яне бидло заступатися буде. Ні не буде , вас таких ще багато лишилося, але хоч на одного в світі чистіше стало!
КАРО до 123 Показати IP 1 Вересня 2023 00:11
мусорок, ти не шариш шо таке вільний народ український. ПОВАЖАТИ СКА! ПОВАЖАТИ І ЩЕ РАЗ ПОВАЖАТИ тих кому присягав, інакше ти просто обсерешся, як янучарська мусрота обосрана скігліла. Повірили тоді наволочі, лишили на посадах упирів, ось і наслідки - мусрота грабує, вбиває, гвалтує, і ска ше має наглості ПОГРОЖУВАТИ людям, щоб вони не сміли питати ДОКАЗИ порушення... То мусори охїли настільки, що вже може готові шмаляти у кожного, хто не надасть документи бо не отримав від мусрів доказів?? панове мусри, ну ви всеретесь, не беріться навіть, тупо не рипайтесь. Те що вам дозволено ходити озброєними ще не дає вам ЖОДНИХ додаткових прав, і тим більше ви не будете диктувати людям, які знають закон. А будете вбивати, то вас просто викорінять як зілля, як нечистоти, як сміття.
123 до КАРО Показати IP 1 Вересня 2023 12:10
Епічно обкакався зоновський півник. Я не те що до поліції не маю відношення, я навіть з жодним з них за своє життя не був знайомий. Але таких дирявих фанатів зони набачився, крім кулі в потилицю нічого не заслуговуєте, ще годуй вас шнирей на тюрмі.
КАРО до 123 Показати IP 4 Вересня 2023 00:03
твоя куля в потилицю вже лежить в якогось мусора в кобурі. немусор ти наш дурненький. і будеш ти дирявим фанатом мусрів, яких ніколи не знав особисто, а і не треба.
Імʼя до КАРО Показати IP 21 Вересня 2023 08:22
Ммм, фраза український народ та російська лайка. Ти це не через перекладач писав?
Анонім до КАРО Показати IP 1 Вересня 2023 18:55
АУЕ, братуха!
Лариса Показати IP 31 Серпня 2023 19:38
Підтримую поліцейського
Лілія Показати IP 31 Серпня 2023 21:15
Ви розумієте, що такі люди , неадиквати, потім вбивають дітей на дорогах, через мерзоту п’яну гинуть сім’ї, бо їм на всих насрати!!!! Якби такі випадки були частішими то й порядку було б більше! А то поліцейський захистився так , не можна, а п’яному бидлу їздити , битися грубити можна???!! Урядові взагалі потрібно передивитися ситуації поведінки поліції з п’яною , їм відразу треба прострелювати ноги щоб і педалі не натискали
Рокка Показати IP 1 Вересня 2023 04:01
А хто ж стріляв?? Яке звання, ім'я, який вік, походження, чи не страждає від наркотичної залежності і інших розладів особистості? Про вбитого вже інфи аж забагато, а от убивцю укрили в сізо і тиша про нього.
КАРО до Рокка Показати IP 2 Вересня 2023 14:56
Стрівляв мусорок 22літ від роду є.звонков. синок казнокрадів, - керівника податкової Кременчука. вони всі там повлазили у систему і мають по три хати, по десять земель, і коменційну нерухомість, - мажори ще більші, як той, що їхав на ягуарі.
Сергій Показати IP 2 Вересня 2023 08:17
Повинні відповідати обидві сторони одні за порушення правил ПДР другий за те що розстріляв безбройного чоловіка при матері та дітях без попереджувального пострілу в спину де реакція Клименко міністра МВС де Заступник Департаменту Патрульної поліціі Білошицький Олександр чому вони не реагують на свавілля своіх чмошніків поліцейських які кошмарять всіх наших водіїв Украіни та військових від Львова до Запоріжжя Народ Украіни Неповажає та недовіряє поліціі треба робити висновки що відновити довіру до поліціі !!!!
Сергій Показати IP 3 Вересня 2023 20:15
Так то був21 поліцай вбивця Єгор звонков, а напарника Анастасія жила, звонков поліцай гнида синок мажор тато був керівник податкової в Кременчузі а його мама теж робила в податковій, за часів януковича вони заробили добрі статки так що наш вбивця поліцай цемажорище а вбитий ним підприємець в порівнянні бомж треба судити вбивцю поліцаям мажора!
Остап Показати IP 5 Вересня 2023 00:03
Патрульні не готові фізично, професійно, морально затримати злочинця і тому його вбили! Була очевидною інформаційна спецоперація по відбілюванню поліцейського-вбивці та очорненню його жертви, вбитого порушника ПДР.