«Запам’ятовую добро». 90-річна волинянка готує до друку третю книгу
![](/resize/450x250/r/files/news/2024/05-13/382451/photo_2024-05-13 12.52.28.jpeg)
Мешканці Ковельського району Галині Грицюк 90 років, але вона не лише багато читає, а й пише поезію – про і для дітей. Видала теж книгу з віршами про кожну родину свого рідного села Вівчицьк.
Галина Грицюк показує книги, які читає. Їх на прохання жінки з бібліотеки регулярно приносить працівниця соцслужби. Нині старенька мешкає сама. Має четверо онуків і п’ятьох правнуків. Усі роз’їхалися, хто куди, але часто приїжджають у гості до бабусі, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
Жінка з гордістю показує свою першу видану книгу про рідне село Вівчицьк. У ній – фото та вірші кожної родини цього населеного пункту. Видали книгу, коли поетесі було 85 років.
Багато років вона учителювала: спершу – в селі Вівчицьк, пізніше – в Голобах. Саме учні та педагогічна діяльність надихнули волинянку на поезію.
Читати ще: «Майже не пив горілки»: 102-річний волинянин мріє дожити до перемоги
«Про дітей написала. Є люди хороші. Про одного-другого написала. Потім думаю: а чим інші гірші? Кажуть: давай пиши. І я написала про кожну сім’ю. А там дворів було 60-70. Маленьке село, але своє – всі як одна сім’я», – наголошує Галина Грицюк.
Усі односельчани були дружні, пригадує жінка.
Згодом Галина Грицюк написала і видала яскраву книгу для дітей «Голос рідної природи». В ній є вірші та історії про дерева, рослин, птахів, пізнавальні кросворди та мудрі легенди.Діти з селища Голоби, які катаються на велосипедах і активно проводять свій час, надихнули Галину на написання третьої книги «Стежками дитинства».
«Діти бавляться, бігають. Тільки вийду, вони повертаються зі школи. Вітаються. Щось допоможуть. І вирішила: напишу ще книжечку. І в тій книжечці даю опис нашої вулиці й характери тих діток. Вони такі щирі, милі, всеправдиві. Вони нічого не вигадують», – наголошує авторка.
Читати ще: Історія сильної жінки: довгожителька з Луцького району відсвяткувала столітній ювілей
У чому секрет довголіття цієї талановитої і допитливої жінки?
«Скільки прожила, а ніколи зла не тримала на людину. Мене не ображали, але, може, хтось сказав слово. То я не старалася його запам’ятати. Я запам’ятовую добро», – говорить Галина Грицюк.
Бажаємо цій мудрій жінці ще довгих років життя та ще багатьох виданих книг.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Галина Грицюк показує книги, які читає. Їх на прохання жінки з бібліотеки регулярно приносить працівниця соцслужби. Нині старенька мешкає сама. Має четверо онуків і п’ятьох правнуків. Усі роз’їхалися, хто куди, але часто приїжджають у гості до бабусі, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
Жінка з гордістю показує свою першу видану книгу про рідне село Вівчицьк. У ній – фото та вірші кожної родини цього населеного пункту. Видали книгу, коли поетесі було 85 років.
Багато років вона учителювала: спершу – в селі Вівчицьк, пізніше – в Голобах. Саме учні та педагогічна діяльність надихнули волинянку на поезію.
Читати ще: «Майже не пив горілки»: 102-річний волинянин мріє дожити до перемоги
«Про дітей написала. Є люди хороші. Про одного-другого написала. Потім думаю: а чим інші гірші? Кажуть: давай пиши. І я написала про кожну сім’ю. А там дворів було 60-70. Маленьке село, але своє – всі як одна сім’я», – наголошує Галина Грицюк.
Усі односельчани були дружні, пригадує жінка.
Згодом Галина Грицюк написала і видала яскраву книгу для дітей «Голос рідної природи». В ній є вірші та історії про дерева, рослин, птахів, пізнавальні кросворди та мудрі легенди.Діти з селища Голоби, які катаються на велосипедах і активно проводять свій час, надихнули Галину на написання третьої книги «Стежками дитинства».
«Діти бавляться, бігають. Тільки вийду, вони повертаються зі школи. Вітаються. Щось допоможуть. І вирішила: напишу ще книжечку. І в тій книжечці даю опис нашої вулиці й характери тих діток. Вони такі щирі, милі, всеправдиві. Вони нічого не вигадують», – наголошує авторка.
Читати ще: Історія сильної жінки: довгожителька з Луцького району відсвяткувала столітній ювілей
У чому секрет довголіття цієї талановитої і допитливої жінки?
«Скільки прожила, а ніколи зла не тримала на людину. Мене не ображали, але, може, хтось сказав слово. То я не старалася його запам’ятати. Я запам’ятовую добро», – говорить Галина Грицюк.
Бажаємо цій мудрій жінці ще довгих років життя та ще багатьох виданих книг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині попрощалися з військовим Максимом Красним
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.