Замість городів – будівлі для підприємництва: лучанину не дозволили змінити призначення ділянки
![](/resize/450x338/r/files/news/2019/11-20/280891/58580362_RP0CFrXA6slRRvWrAQqJWU8Ip24H75rVX99_po4had0.jpg)
Замість городів – будівлі для підприємницької діяльності: власник ділянки у центрі міста просить дозволу на зміну її функціонального призначення.
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань земельних відносин та земельного кадастру 20 листопада.
Депутати розглянули проєкт рішення про затвердження громадянину Юрію Малеку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) на вулиці Заповітній, 1-а.
Йдеться про ділянку площею 0,0461 гектара у центрі міста поблизу ДЮСШ, між вулицями Шевченка та Богдана Хмельницького. Як повідомив начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала, ділянка перебуває у приватній власності. Голова комісії Олександр Козлюк зауважив, що утримається під час голосування, оскільки ділянку власник отримував як присадибну.
У підсумку, члени комісії рекомендували не підтримувати проєкт рішення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань земельних відносин та земельного кадастру 20 листопада.
Депутати розглянули проєкт рішення про затвердження громадянину Юрію Малеку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) на вулиці Заповітній, 1-а.
Йдеться про ділянку площею 0,0461 гектара у центрі міста поблизу ДЮСШ, між вулицями Шевченка та Богдана Хмельницького. Як повідомив начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала, ділянка перебуває у приватній власності. Голова комісії Олександр Козлюк зауважив, що утримається під час голосування, оскільки ділянку власник отримував як присадибну.
У підсумку, члени комісії рекомендували не підтримувати проєкт рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Місто на Волині продає кілька земельних ділянок. Де і за скільки
9 Серпня 2024 23:42
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 23:42
У Бразилії розбився літак, на борту якого перебувало 62 особи
9 Серпня 2024 23:22
9 Серпня 2024 23:22
Український фільм жахів «Морена» отримав головну премію від Tokyo Horror Film Festival
9 Серпня 2024 23:03
9 Серпня 2024 23:03
Землю та будівлі луцького автозаводу продають за 240 млн. Фото
9 Серпня 2024 22:44
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 22:44
Лучанка передала Музею волинської ікони старовинні пам’ятки, які отримала у спадок
9 Серпня 2024 22:25
9 Серпня 2024 22:25
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
9 Серпня 2024 22:06
9 Серпня 2024 22:06
На українських банкнотах з’явиться гасло «Слава Україні! Героям слава!»
9 Серпня 2024 21:47
9 Серпня 2024 21:47
За плетіння сіток – 12 тисяч гривень: у Луцьку запрошують на офіційну роботу
9 Серпня 2024 21:28
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 21:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.