Залишив автомат без нагляду, а з нього застрелився сержант: на Волині судили солдата
Іваничівський районний суд судив молодшого сержанта, бо залишив без нагляду автомат, а інший військовий скористався тим та вчинив суїцид з чужої зброї.
Трагедія сталася 11 травня у польовому таборі військової частини. Молодший сержант Володимир Г. залишив у кімнаті без нагляду автомат АКМ із магазином та набоями до нього. Це побачив сержант, який проживав з Володимиром Г. в одній кімнаті. Він взяв автомат та вистрелив у себе, смертельно поранившись.
Таким чином молодший сержант вчинив правопорушення, передбачене частиною 2 статті 172-19 КУпАП (Порушення правил поводження зі зброєю в умовах воєнного стану).
Читати ще: Солдат з Волині привіз додому боєприпаси з війни: суд призначив йому іспитовий строк
У суді військовий визнав свою вину. Як пояснив, він проживав разом із загиблим солдатом в одній кімнаті на території табору, останній був спокійний, нічого дивного в його поведінці він не помітив.
Того дня близько 12:25 він вийшов у туалет, залишивши свій автомат в кімнаті. Повертаючись, почув звук пострілу, а коли забіг у кімнату, то побачив на підлозі сержанта зі зброєю. Військовий просив притягнути його до відповідальності у вигляді штрафу.
Начальник групи запобігання і профілактики кримінальних та інших правопорушень, своєю чергою, у суді розповів, що загиблого солдата через психологічний стан раніше оглядав лікар. Також в нього на деякий час забрали зброю, бо мали покласти у госпіталь на лікування.
Читати ще: Військового, який на Волині вбив командира, засудили на 10 років
Просив суд суворо не карати молодшого сержанта, бо його за місцем служби характеризують позитивно, він є бойовим медиком та має відбувати у зону бойових дій.
Суд, врахувавши усі обставини справи, визнав Володимира Г. винним у порушенні правил поводження зі зброєю, вчинені в умовах особливого періоду, та призначив йому 34 тисячі гривень штрафу.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Трагедія сталася 11 травня у польовому таборі військової частини. Молодший сержант Володимир Г. залишив у кімнаті без нагляду автомат АКМ із магазином та набоями до нього. Це побачив сержант, який проживав з Володимиром Г. в одній кімнаті. Він взяв автомат та вистрелив у себе, смертельно поранившись.
Таким чином молодший сержант вчинив правопорушення, передбачене частиною 2 статті 172-19 КУпАП (Порушення правил поводження зі зброєю в умовах воєнного стану).
Читати ще: Солдат з Волині привіз додому боєприпаси з війни: суд призначив йому іспитовий строк
У суді військовий визнав свою вину. Як пояснив, він проживав разом із загиблим солдатом в одній кімнаті на території табору, останній був спокійний, нічого дивного в його поведінці він не помітив.
Того дня близько 12:25 він вийшов у туалет, залишивши свій автомат в кімнаті. Повертаючись, почув звук пострілу, а коли забіг у кімнату, то побачив на підлозі сержанта зі зброєю. Військовий просив притягнути його до відповідальності у вигляді штрафу.
Начальник групи запобігання і профілактики кримінальних та інших правопорушень, своєю чергою, у суді розповів, що загиблого солдата через психологічний стан раніше оглядав лікар. Також в нього на деякий час забрали зброю, бо мали покласти у госпіталь на лікування.
Читати ще: Військового, який на Волині вбив командира, засудили на 10 років
Просив суд суворо не карати молодшого сержанта, бо його за місцем служби характеризують позитивно, він є бойовим медиком та має відбувати у зону бойових дій.
Суд, врахувавши усі обставини справи, визнав Володимира Г. винним у порушенні правил поводження зі зброєю, вчинені в умовах особливого періоду, та призначив йому 34 тисячі гривень штрафу.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721140054)
Анонім
Показати IP
2 Червня 2024 08:49
Ой нафантазували...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721140054)
Вася до Анонім
Показати IP
2 Червня 2024 21:51
Ну ти ж знаєш як було насправді?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721140054)
Сергій
Показати IP
4 Червня 2024 11:25
По тексту-штраф ні за що
У Німеччині у ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.