Місцева влада забезпечить усім необхідним евакуйованих пацієнтів луцького госпіталю
![](/resize/450x337/r/files/news/2019/09-20/276885/70433364_2574344805964508_5255268523927666688_n.jpg)
Посадовці Луцької міської ради і Волинської обласної ради відвідують пацієнтів Луцького військового госпіталю, яких евакуювали під час пожежі. Разом з керівниками лікувальних закладів складають список найнеобхідніших речей, які обіцяють придбати якнайшвидше.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.
«Зараз з Григорієм Пустовітом відвідуємо військових та інших пацієнтів, які через пожежу переведені з госпіталю до міської лікарні. Голова облради Ірина Вахович відвідує хлопців, які переведені в обласні заклади. Разом з керівниками відповідних лікувальних закладів складаємо список найнеобхідніших речей та придбаємо їх й забезпечимо найнеобхіднішим в найкоротший час.
21 пацієнт переведений в міську клінічну лікарню, 18 в обласну клінічну лікарню, 13 в інфекційну, 6 в районну лікарню, 6 в госпіталь ветеранів війни» – йдеться у дописі.
Читайте також: Весь дах – в полум’ї: палаючий луцький шпиталь з висоти. ВідеоНагадаємо, пожежа в Луцькому гарнізонному військовому госпіталі спалахнула близько 2:20 ночі. Пацієнтів оперативно евакуювали каретами «швидкої» та автомобілями до Луцької міської клінічної лікарні. О 3:12 займання локалізували, а о 5:00 ліквідували.
Читати ще: Якби в операційній були кисневі балони, міг статися вибух, – головний лікар про пожежу
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.
«Зараз з Григорієм Пустовітом відвідуємо військових та інших пацієнтів, які через пожежу переведені з госпіталю до міської лікарні. Голова облради Ірина Вахович відвідує хлопців, які переведені в обласні заклади. Разом з керівниками відповідних лікувальних закладів складаємо список найнеобхідніших речей та придбаємо їх й забезпечимо найнеобхіднішим в найкоротший час.
21 пацієнт переведений в міську клінічну лікарню, 18 в обласну клінічну лікарню, 13 в інфекційну, 6 в районну лікарню, 6 в госпіталь ветеранів війни» – йдеться у дописі.
Читайте також: Весь дах – в полум’ї: палаючий луцький шпиталь з висоти. ВідеоНагадаємо, пожежа в Луцькому гарнізонному військовому госпіталі спалахнула близько 2:20 ночі. Пацієнтів оперативно евакуювали каретами «швидкої» та автомобілями до Луцької міської клінічної лікарні. О 3:12 займання локалізували, а о 5:00 ліквідували.
Читати ще: Якби в операційній були кисневі балони, міг статися вибух, – головний лікар про пожежу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
ВАКС обрав запобіжний захід нардепу Задорожньому, якого підозрюють у вимаганні хабаря
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Судили волинянина, у якого вкрали крадений телефон![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
«Як ми працювали, то хай Бог милує і одвертає». Довгожителька з Новоукраїнки – про виселення, Голодомор і роботу в полі
Сьогодні 21:01
Сьогодні 21:01
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
На кордоні почали перевіряти військові квитки
Сьогодні 18:30
Сьогодні 18:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.