Захищаючи незалежність України, загинули двоє військових із Горохівської громади
![](/resize/450x235/r/files/news/2023/06-20/363306/Screenshot_2.png)
Горохівську громаду вкотре сколихнула страшна звістка. На війні з окупантами загинули два її жителі – Сергій Заріцький та Олексій Кашуба.
Про це інформують у Горохівській міській раді.
17 червня, виконуючи бойове завдання у районі населеного пункту Павлівка Донецької області, загинув командир 1 єгерського відділення, сержант Заріцький Сергій Леонідович 1976 року народження, який проживав у селі Скобелка.
19 червня внаслідок мінометного обстрілу поблизу населеного пункту П’ятихатки Запорізької області загинув солдат 2 кулеметного відділення Кашуба Олексій Олексійович 1996 року народження, який проживав у селі Бистровиця.
«Схиляємо голови у глибокій скорботі... Щирі співчуття рідним та близьким Захисників. Вічна пам’ять, честь і шана Героям! Їх подвиг навіки в історії нашого народу», – висловлюють співчуття в громаді.
Про зустріч Героїв громадою та чин поховання буде повідомлено додатково.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним загиблих військових. Вічна пам'ять, честь і шана Героям!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують у Горохівській міській раді.
17 червня, виконуючи бойове завдання у районі населеного пункту Павлівка Донецької області, загинув командир 1 єгерського відділення, сержант Заріцький Сергій Леонідович 1976 року народження, який проживав у селі Скобелка.
19 червня внаслідок мінометного обстрілу поблизу населеного пункту П’ятихатки Запорізької області загинув солдат 2 кулеметного відділення Кашуба Олексій Олексійович 1996 року народження, який проживав у селі Бистровиця.
«Схиляємо голови у глибокій скорботі... Щирі співчуття рідним та близьким Захисників. Вічна пам’ять, честь і шана Героям! Їх подвиг навіки в історії нашого народу», – висловлюють співчуття в громаді.
Про зустріч Героїв громадою та чин поховання буде повідомлено додатково.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним загиблих військових. Вічна пам'ять, честь і шана Героям!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Велике переселення: три ведмеді з Луцького зоопарку поїхали до Молдови, а на Волинь прибули лама й мари патагонські
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
НАТО призначив спецпредставника в Україні
Сьогодні 16:10
Сьогодні 16:10
На Волині через негоду дерево впало на житловий будинок
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
95 українських захисників звільнені з російського полону
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Луцьку п'яного водія патрульним довелося ловити. Відео
Сьогодні 15:04
Сьогодні 15:04
Литва забороняє в'їзд легковиків на білоруських номерах
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.