Закарпатський фермер закупив майже сотню оленів по всьому світу, щоб поповнити ними ліси Карпат
![](/resize/450x281/r/files/news/2022/01-19/330199/79efbae15569d8cb3924cf4205f4f264.png)
Із Нової Зеландії, Австрії, Англії та Угорщини: у Національному парку на Закарпатті оселилися близько сотні оленів. Їх придбав місцевий підприємець.
Поки тварини виростатимуть, тішитимуть туристів, а як досягнуть трирічного віку, їх випустять у навколишні ліси, аби відновити популяцію оленів у дикій природі, пише ТСН.
До себе тварини поки нікого не підпускають.
Оленів Юрій Тюх придбав за власні кошти, але скільки витратив, не зізнається. Розповідає, що шукав найкращих, тому купувати довелося у різних куточках світу.
«Нова Зеландія, Англія, Австрія і Угорщина. Це селекційно відібрані олені. Селекцію проводили багато років», – розповідає фермер.
Коли тварини досягнуть трирічного віку, чоловік всіх випустить у дику природу. Бо популяцію благородного оленя, переконує, потрібно рятувати.«Усе більше й більше мисливців є, більше нових технологій, як полювати. І хоч це національний парк, але то олені… Вони не стоять на місці, вони мігрують по всіх Карпатах. Якщо тут заборонено стріляти, то стріляють у інших місцях», – переконує Юрій Тюх.
Опікуватися дикими тваринами чоловік почав майже п’ять років тому. Для їхньої реабілітації та збереження створив екопарк.
Леви та тигри потрапили сюди із зоопарків. Сірих вовків ще малими викупив у браконьєрів, а згодом придбав і кілька десятків копитних. Нині це одна з найпопулярніший локацій серед туристів. Оленяче ранчо, чоловік сподівається, стане наступною. Бо ж поки олені проживатимуть тут, туристи матимуть змогу їх провідувати. А за три роки вже з’явиться нове потомство.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Поки тварини виростатимуть, тішитимуть туристів, а як досягнуть трирічного віку, їх випустять у навколишні ліси, аби відновити популяцію оленів у дикій природі, пише ТСН.
До себе тварини поки нікого не підпускають.
Оленів Юрій Тюх придбав за власні кошти, але скільки витратив, не зізнається. Розповідає, що шукав найкращих, тому купувати довелося у різних куточках світу.
«Нова Зеландія, Англія, Австрія і Угорщина. Це селекційно відібрані олені. Селекцію проводили багато років», – розповідає фермер.
Коли тварини досягнуть трирічного віку, чоловік всіх випустить у дику природу. Бо популяцію благородного оленя, переконує, потрібно рятувати.«Усе більше й більше мисливців є, більше нових технологій, як полювати. І хоч це національний парк, але то олені… Вони не стоять на місці, вони мігрують по всіх Карпатах. Якщо тут заборонено стріляти, то стріляють у інших місцях», – переконує Юрій Тюх.
Опікуватися дикими тваринами чоловік почав майже п’ять років тому. Для їхньої реабілітації та збереження створив екопарк.
Леви та тигри потрапили сюди із зоопарків. Сірих вовків ще малими викупив у браконьєрів, а згодом придбав і кілька десятків копитних. Нині це одна з найпопулярніший локацій серед туристів. Оленяче ранчо, чоловік сподівається, стане наступною. Бо ж поки олені проживатимуть тут, туристи матимуть змогу їх провідувати. А за три роки вже з’явиться нове потомство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721799274)
Правдоруб
Показати IP
19 Січня 2022 17:15
Поки одні вирубують ліси та полюють на тварин інші роблять добру праву - це герой нашого часу.
«Люди з інвалідністю – теж люди». Чому військовий з ампутацією виходить на луцькі дороги
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Етноарт хаос на «Фронтері»: у Луцьку виступить гурт NAZVA
Сьогодні 07:42
Сьогодні 07:42
Одна з вулиць Ковеля тимчасово буде без газу
Сьогодні 07:14
Сьогодні 07:14
Вивчатимуть OSINT та зброю: МОН розробило проєкт програми «Захист України» для старшокласників
Сьогодні 06:46
Сьогодні 06:46
Другий в Україні і перший на Волині: у Луцьку запрацював ХАБ для жінок, які постраждали від війни
Сьогодні 06:17
Сьогодні 06:17
24 липня: свята, події, факти. Міжнародний день турботи про себе та День фінансиста в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
На річці біля Ковеля незаконно ловили рибу
23 Липня 2024 23:54
23 Липня 2024 23:54
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.