Загинула на місці: на Волині бус збив 47-річну жінку
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/09-26/369116/photo_2023-09-26_10-21-40.jpg)
На Волині мікроавтобус збив жінку, травми виявилися несумісними з життям.
Аварія трапилася сьогодні зранку неподалік села Борохів Луцького району, повідомили у поліції Волині.
70-річний водій Nissan допустив наїзд на пішохідку. Жінка від отриманих травм загинула на місці події. Її особу встановлено – це 47-річна мешканка села Діброва.
На місці нині працює слідчо-оперативна група поліції. Попередньо, водій за кермом був тверезий. Відомості слідчі внесуть до ЄРДР.
Як пишуть у соцмережах, загиблу звали Олена Лаба, вона проживала у селі Діброва Підгайцівської громади, інформує ВСН.
«Страшна звістка сколихнула сьогоднішнім туманним ранком моє серце про загибель дорогої мені Олени Лаби... В свій час, будучи настоятелем храму святого преподобного Серафима с.Діброва, сім’я Олени та Олександра Лаби мені припала до душі по особливому, мабуть, тому що молоді, креативні, позитивні добрі – світлі люди....Скільки ми разом трудилися на благо Святої Церкви, будували храм...
З Оленкою завжди було про що поговорити, вона завжди була (як важко писати «була») усміхнена, позитивна, радісна... Це надзвичайно хороша віруюча сім’я.... Олена всім серцем любила свого Олександра, в них прекрасні хороші, виховані діти... Оленка ходила до храму, допомагала прибирати в домі Божому... завжди відгукувалася на всі прохання настоятеля храму.....
Олена мала мрію, яку вже, на жаль, не втілити...... вінчання з коханим чоловіком Олександром.....вона так душею і всім серцем хотіла, щоб це Таїнство звершив недостойний я.....Оленочко, дитинко, прости мені грішному....не встиг.....
Життя – це спалах.....Такий туман, водії, куди спішите???? Швидкість, поспішаєте. ось до чого призвело все це...... осиротіли діточки....овдовів чоловік.... Господи Боже дай сили перенести важку втрату дружини, мами..... Висловлю щирі співчуття рідним і близьким новопредставленної Олени..... Будемо молитися за її душу. Сьогодні смуток і горе оповило село Діброва..... рідненькі мої я з Вами плачу і болію серцем і душею», – написав священник Віктор Обдар.Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щире співчуття рідним Олени.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Аварія трапилася сьогодні зранку неподалік села Борохів Луцького району, повідомили у поліції Волині.
70-річний водій Nissan допустив наїзд на пішохідку. Жінка від отриманих травм загинула на місці події. Її особу встановлено – це 47-річна мешканка села Діброва.
На місці нині працює слідчо-оперативна група поліції. Попередньо, водій за кермом був тверезий. Відомості слідчі внесуть до ЄРДР.
Як пишуть у соцмережах, загиблу звали Олена Лаба, вона проживала у селі Діброва Підгайцівської громади, інформує ВСН.
«Страшна звістка сколихнула сьогоднішнім туманним ранком моє серце про загибель дорогої мені Олени Лаби... В свій час, будучи настоятелем храму святого преподобного Серафима с.Діброва, сім’я Олени та Олександра Лаби мені припала до душі по особливому, мабуть, тому що молоді, креативні, позитивні добрі – світлі люди....Скільки ми разом трудилися на благо Святої Церкви, будували храм...
З Оленкою завжди було про що поговорити, вона завжди була (як важко писати «була») усміхнена, позитивна, радісна... Це надзвичайно хороша віруюча сім’я.... Олена всім серцем любила свого Олександра, в них прекрасні хороші, виховані діти... Оленка ходила до храму, допомагала прибирати в домі Божому... завжди відгукувалася на всі прохання настоятеля храму.....
Олена мала мрію, яку вже, на жаль, не втілити...... вінчання з коханим чоловіком Олександром.....вона так душею і всім серцем хотіла, щоб це Таїнство звершив недостойний я.....Оленочко, дитинко, прости мені грішному....не встиг.....
Життя – це спалах.....Такий туман, водії, куди спішите???? Швидкість, поспішаєте. ось до чого призвело все це...... осиротіли діточки....овдовів чоловік.... Господи Боже дай сили перенести важку втрату дружини, мами..... Висловлю щирі співчуття рідним і близьким новопредставленної Олени..... Будемо молитися за її душу. Сьогодні смуток і горе оповило село Діброва..... рідненькі мої я з Вами плачу і болію серцем і душею», – написав священник Віктор Обдар.Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щире співчуття рідним Олени.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722608425)
Анонім
Показати IP
27 Вересня 2023 09:28
Збив. Швидку не визнав. Назад вернувся з адвокатом.
На Волині попрощалися з Героєм Володимиром Охримчуком
Сьогодні 16:59
Сьогодні 16:59
Секрет ідеальних суші
Сьогодні 16:26
Сьогодні 16:26
В останню дорогу провели захисника з Волині Юрія Шлапчука
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
Як створити функціональний кухонний простір?
Сьогодні 15:37
Сьогодні 15:37
«Укрзалізниця» запустила дитячий купейний вагон
Сьогодні 14:32
Сьогодні 14:32
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.