USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.50 41.90
  • PLN 10.30 10.60

Гасили свічки та курили: кілька дівчат влаштували «перформанс» в церкві. Відео

2 Травня 2021 22:35
Декілька дівчат у центрі Києва вирішили розважитися у церкві Різдва Христового в ніч на Великдень. Вони курили, розпивали алкоголь у храмі і задували свічки.

Відповідне відео опубліковано в Telegram-каналі «Київ Зараз».

Як повідомляється, інцидент стався в церкві Різдва Христового на Подолі.

«Дівчата зайшли до церкви Різдва Христового, що на Подолі, почали задувати там свічки, пити алкоголь і курити електронні сигарети. І всім цим поділилися в соцмережах», – йдеться в повідомленні.

Почалося усе з того, що одна з дівчат зайшла до церкви, співаючи «Санта Марія». Вочевидь, вона перекривлювала оду «Аве Марія». Вона підійшла до однієї з працівниць церкви і спитала, чи можна посвятити «кулічі». Надалі дівчина почала підходити до церковних підсвічників і задувала свічки.
Опісля дівчата стали фотографуватися у зухвалих позах, одна з них курила вейп, інша знімала відео з келихом у руці. Закінчилося відео тим, що одна з дівчат голосно почала кричати, об щось вдарившись.
У коментарях користувачі обурюються такій поведінці дівчат. Зазначають: так себе поводити не можна не те, що у церкві, а й загалом будь-де.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Точно Показати IP 2 Травня 2021 23:47
Сучасні виродки. Ще не розуміють, чим розплачуватися доведеться за це.
Анонім Показати IP 3 Травня 2021 00:26
Вони навіть не розуміють який гріх беруть на себе.Це не дівчата,це бидло.
лучанин до Анонім Показати IP 3 Травня 2021 13:18
який?
И мне интересно до лучанин Показати IP 3 Травня 2021 14:08
?
Галицькі рогульки Показати IP 3 Травня 2021 08:23
Переплутали церкву, бо в пцу таке дозволено?
123 до Галицькі рогульки Показати IP 3 Травня 2021 10:03
Ти д...біл?
Лучанин до 123 Показати IP 3 Травня 2021 13:59
А що по ньому не видно?
Анонім до Галицькі рогульки Показати IP 3 Травня 2021 14:03
тут ти помилився. Бо кулічі в ПЦУ не святять
777 Показати IP 3 Травня 2021 10:25
Кроме отсутвия мозгов,это еще и часть эвропейских ценностей,наравне с гей парадами и прочим дерьмом.
Ігор луцький до 777 Показати IP 3 Травня 2021 11:58
Судячи з вашої регулярної писанини,ви приблизно на одному щаблі інтелектуального розвитку разом з тими прибацнутими діваами.
Ахахаха до 777 Показати IP 3 Травня 2021 12:16
Менше дивись кісєльова і інші ватно-пропагандистські ...авно-канали з парашаТВ
Лучанин до Ахахаха Показати IP 3 Травня 2021 13:51
Цей бояришніково-залежний з тієї помийки не вилазить. І не лякайте його такими словосполученнями, як "інтелектуальний розвиток", а то він впаде в ступор. Зайва хромосома дає про себе знати.
Анонім Показати IP 3 Травня 2021 11:08
Атеїсти.
Народна прокуратура Показати IP 3 Травня 2021 11:09
До 777. Дурню пишете, бо європейські цінності передбачають не вседозволеність, а свободу особистості у поєднанні з дотриманням прав та інтересів інших людей за принципом "моя свобода закінчується там, де починається свобода іншого". Сповідування цінностей передбачає наявність у людини переконань, а тут, як видно, в голові лиш тік-токи і фейсбуки з інстаграмами, а також безмежна впевненість у безкарності. Підліткам це характерно і комусь з них, щоб зупинити цю деградацію, достатньо зробити зауваження, комусь -піддати громадському осуду в ЗМІ, а комусь, на жаль, дійде лише коли за патли пошарпають чи до буцегарні запакують.
777 до Народна прокуратура Показати IP 3 Травня 2021 12:08
Вперед,можете делать замечания,даже два, я даже знаю,куда они вас пошлют
Анонім до Народна прокуратура Показати IP 3 Травня 2021 12:11
Давно пора повернути виправні колоніі для малолітніх злочинців і запаковувати туди виродків на яких вочевидь батькам нас...ати, а суспільство впоратись не може, бо не має прав і способів впливу на неповнолітніх « вільних особистостей» .
Небайдужий до Народна прокуратура Показати IP 3 Травня 2021 13:56
Даремно стараєтесь. Для 777 занадто багато букав. В нього в голові каша, а на виході - понос.
Радувець Ларіса Показати IP 3 Травня 2021 13:59
Дивно що так закінчилося, могли б і по мордасах і по ребрах заробити кончіти!
Анонім Показати IP 3 Травня 2021 14:05
без інтернету про те що ти виродок чи дурень знали тільки сусіди.
турист Показати IP 3 Травня 2021 14:15
Малолітні бл......ді.
Олександр Показати IP 3 Травня 2021 14:20
Мене виховували мама, школа і вулиця, але такої зневаги до суспільної моралі я навіть у страшному сні уявити не міг. Я атеіст, але поважаю вірування в Бога і все, що з цим пов'язано, іншими людьми. Ці дівчата мають бути покарані, але покарання має бути таким, щоби вони на все своє майбутнє життя усвідомили свою ганебну поведінку і в своїх помислах не думали скоювати подібне. А якщо так не станеться, то суспільству такі громадяни не потрібні.
В до Олександр Показати IP 3 Травня 2021 16:02
в тому то й справа, що якщо ці кобили неповнолітні, то їх не покарають ніяк, бо ця категорія за нашими законами і дурною мораллю, як то «сю-сю, діточки» рожеві соплі і т. д. практично недоторкана, щоб вони не зробили. Максимум батьки штраф заплатять. А якщо повнолітні, ну якесь дрібне хуліганство інкримінують, і знову ж таки штрафом чи в крайньому крайньому випадку умовним відбудуться та й по всьому.
До Ґалицькі роґульки Показати IP 3 Травня 2021 14:29
Їх чекають Дубаї? Ґареми і борделі.
Юра Рабон до До Ґалицькі роґульки Показати IP 3 Травня 2021 15:05
Хіба на органи розберуть і продадуть