Депутат Волиньради вимагає дозволити розміщувати на депозитах кошти місцевих бюджетів
![](/files/news/2019/02-13/262844/857.jpg)
Депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо скасування постанови про заборону розміщення коштів місцевих бюджетів на депозитах.
Про це йдеться на сторінці депутата у Фейсбук.
«Сьогодні зареєстрував проект рішення Волинської обласної ради, який передбачає звернення до КМУ з вимогою відмінити ганебну постанову номер 53 від 23 січня, яка забороняє розміщувати кошти місцевих бюджетів на депозитах!
Уряд, який хвалиться успіхами реформи з децентралізації, своїм рішенням підтвердив свій непрофесіоналізм, адже через порушення бюджетного кодексу здійснює безпрецедентне втручання у процеси виконання місцевих бюджетів! А МІНФІН, який і зобов’язаний контролювати виконання бюджету і Бюджетного кодексу, сам ініціював і сам його ж порушив! Якесь патологічне прагнення у виконавчої гілки влади в Україні до порушення законів України!..
Завдяки депозитам Волинь торік отримала понад 60 мільйонів гривень, а цьогоріч діюча влада, яка як бідний з торбою ходить і клянчить по всьому світу кредити, вирішила залізти в кишеню до громад, заставляючи купувати ОМС наддорогі держоблігаціі! ГАНЬБА!
Маю надію, що увесь депутатський корпус, а також ОДА, органи місцевого самоврядування області підтримає мене у цій ініціативі», – йдеться у дописі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться на сторінці депутата у Фейсбук.
«Сьогодні зареєстрував проект рішення Волинської обласної ради, який передбачає звернення до КМУ з вимогою відмінити ганебну постанову номер 53 від 23 січня, яка забороняє розміщувати кошти місцевих бюджетів на депозитах!
Уряд, який хвалиться успіхами реформи з децентралізації, своїм рішенням підтвердив свій непрофесіоналізм, адже через порушення бюджетного кодексу здійснює безпрецедентне втручання у процеси виконання місцевих бюджетів! А МІНФІН, який і зобов’язаний контролювати виконання бюджету і Бюджетного кодексу, сам ініціював і сам його ж порушив! Якесь патологічне прагнення у виконавчої гілки влади в Україні до порушення законів України!..
Завдяки депозитам Волинь торік отримала понад 60 мільйонів гривень, а цьогоріч діюча влада, яка як бідний з торбою ходить і клянчить по всьому світу кредити, вирішила залізти в кишеню до громад, заставляючи купувати ОМС наддорогі держоблігаціі! ГАНЬБА!
Маю надію, що увесь депутатський корпус, а також ОДА, органи місцевого самоврядування області підтримає мене у цій ініціативі», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині надходження єдиного податку зросли у півтора раза
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Марс приховує запаси рідкої води, що можуть покрити планету
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
Науковці знайшли нову причину раннього старіння: вона пов'язана з батьками й алкоголем
Сьогодні 00:22
Сьогодні 00:22
14 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день каліграфії, запатентовано електричний лічильник
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Нідерландець побив світовий рекорд, пройшовши босоніж майже 3,5 тисячі кілометрів
13 Серпня 2024 23:38
13 Серпня 2024 23:38
В Африці оголосили надзвичайну ситуацію через спалах віспи мавп
13 Серпня 2024 23:18
13 Серпня 2024 23:18
У Литві розкрили схему контрабанди товарів до Росії на суму майже 2 млн євро
13 Серпня 2024 23:00
13 Серпня 2024 23:00
На Волині за тиждень вилучили з водойм понад пів кілометра браконьєрських риболовних сіток
13 Серпня 2024 22:39
13 Серпня 2024 22:39
Росія може оголосити нову хвилю мобілізації через високі втрати на фронті, – Bloomberg
13 Серпня 2024 22:22
13 Серпня 2024 22:22
Волинянин ледь не сів на два роки за купівлю посвідчення водія![](/public/images/logo.png)
13 Серпня 2024 22:02
![](/public/images/logo.png)
13 Серпня 2024 22:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.