За три дні – 68 закладок. Волинянина судитимуть за поширення наркотиків
![](/resize/450x317/r/files/news/2022/06-22/341396/55588.jpeg)
Розкидав «закладки» із PVP – волинянин постане перед судом.
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Ківерцівський відділ Луцької окружної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 39-річним жителем Ковеля повторно незаконного придбання, зберігання, перевезення з метою збуту особливо небезпечної психотропної речовини, в тому числі в особливо великих розмірах (ч.ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
За даними слідства, волинянин, щодо якого на розгляді суду вже перебуває обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення ним наркозлочинів, свою незаконну діяльність не припинив.
Упродовж лише трьох днів 5-7 квітня 2022 року правоохоронці встановили 68 фактів розкидання ним «закладок» із психотропом PVP місті Рожище.
Окрім цього, під час обшуку поліцейські вилучили у чоловіка психотропну речовину в особливо великих розмірах.
Обвинувачений перебуває під вартою і невдовзі постане перед судом.
Довідково: санкцією ч.3 ст. 307 КК України за незаконне придбання й зберігання з метою збуту психотропних речовин в особливо великих розмірах передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років із конфіскацією майна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Ківерцівський відділ Луцької окружної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 39-річним жителем Ковеля повторно незаконного придбання, зберігання, перевезення з метою збуту особливо небезпечної психотропної речовини, в тому числі в особливо великих розмірах (ч.ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
За даними слідства, волинянин, щодо якого на розгляді суду вже перебуває обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення ним наркозлочинів, свою незаконну діяльність не припинив.
Упродовж лише трьох днів 5-7 квітня 2022 року правоохоронці встановили 68 фактів розкидання ним «закладок» із психотропом PVP місті Рожище.
Окрім цього, під час обшуку поліцейські вилучили у чоловіка психотропну речовину в особливо великих розмірах.
Обвинувачений перебуває під вартою і невдовзі постане перед судом.
Довідково: санкцією ч.3 ст. 307 КК України за незаконне придбання й зберігання з метою збуту психотропних речовин в особливо великих розмірах передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років із конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Технології для зими від Данлоп
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
На фронті загинув лучанин Михайло Кузьма
Сьогодні 11:44
Сьогодні 11:44
У Польщі через грози з буревієм загинули двоє людей, у Литві – понад 150 тисяч домогосподарств без світла
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
На Волині під час стрибка у воду важко травмувався хлопець. Потрібна термінова операція![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
Мадуро втретє виграв президентські вибори в Венесуелі
Сьогодні 10:39
Сьогодні 10:39
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.