За грати на все життя: у Луцьку з'явився білборд про винуватця смертельної ДТП
Після страшної аварії, в якій загинули таксист, молода жінка та покалічилася 9-річна дівчинка, у Луцьку з’явився білборд із написом: «Не будь байдужим. П’яний за кермом – за грати на все життя», йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».
Нагадаємо, 21 лютого у селі Дачне, що під Луцьком зіткнулись водій служби «Морячок Таксі», легковик та рейсовий автобус. В результаті аварії загинув водій таксі, його пасажирка. Травми отримала 9-річна донька пасажирки.
За кермом автомобіля Mercedes-Benz, який спричинив смертельну ДТП перебував екс-очільник карного розшуку міста Луцька Геннадій Єпіфанович. Чоловік був напідпитку і від проходження тесту на вміст алкоголю відмовився.
Горе-водія взяли під варту, але він намагався змінити міру покарання на «домашній арешт». Після того, як йому відмовили у клопотанні він подав апеляцію. Проте суд постпановив – чоловік перебуватиме за гратами принаймні 60 діб.
«На білборді, який з’явився у Луцьку, використали перефразовану частину прізвища Епіфановича під зображенням силуета чоловіка з символічними погонами, на яких намальбована цифра 40 і знак градусів», – йдеться у сюжеті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, 21 лютого у селі Дачне, що під Луцьком зіткнулись водій служби «Морячок Таксі», легковик та рейсовий автобус. В результаті аварії загинув водій таксі, його пасажирка. Травми отримала 9-річна донька пасажирки.
За кермом автомобіля Mercedes-Benz, який спричинив смертельну ДТП перебував екс-очільник карного розшуку міста Луцька Геннадій Єпіфанович. Чоловік був напідпитку і від проходження тесту на вміст алкоголю відмовився.
Горе-водія взяли під варту, але він намагався змінити міру покарання на «домашній арешт». Після того, як йому відмовили у клопотанні він подав апеляцію. Проте суд постпановив – чоловік перебуватиме за гратами принаймні 60 діб.
«На білборді, який з’явився у Луцьку, використали перефразовану частину прізвища Епіфановича під зображенням силуета чоловіка з символічними погонами, на яких намальбована цифра 40 і знак градусів», – йдеться у сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722586704)
Лучанин
Показати IP
3 Березня 2019 19:46
Усі хочуть покарання за вбивство, за сиріт,за скалічені долі, за горе і сльози, хочемо справедливості!
США визнали опозиційного кандидата Гонсалеса переможцем президентських виборів у Венесуелі
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Замкнув світильник: у Луцьку горів магазин
Сьогодні 10:54
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:54
ВНУ та ЛНТУ – у топ-15 за популярністю серед абітурієнтів
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
На Волині попрощалися з бойовим медиком Олександром Ковчем
Сьогодні 10:20
Сьогодні 10:20
Ковельська громада передала засоби зв'язку для 100-ї бригади
Сьогодні 10:03
Сьогодні 10:03
Сирський вручив нагороду командиру волинської 100-ї механізованої бригади, яка воює на сході
Сьогодні 08:57
Сьогодні 08:57
На 58-му році життя помер волинський футбольний тренер
Сьогодні 08:24
Сьогодні 08:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.