За добу на Волині горіли три приватні будинки
![](/resize/450x333/r/files/news/2022/10-26/349265/311820058_494355449403300_5454953660963102088_n.jpg)
25 жовтня пожежно-рятувальні підрозділи Волинської області тричі виїжджали на ліквідацію пожеж у житловому секторі – горіли житлові будинки у Володимирському і Луцькому районах.
Про це повідомили у ДСНС Волині.
У селі Володимирівка Зимненської громади рятувальники 7 ДПРЧ м. Володимира разом з працівниками місцевої пожежної охорони ліквідували пожежу в цегляному житловому будинку. Причина пожежі встановлюється.
У Луцькому районі рятувальники 20 ДПРП смт Торчин та працівники місцевої пожежної охорони с. Білостік двічі виїжджали на гасіння пожеж у житлі. О 16:19 вони вирушили за викликом до с. Смолигів, де трапилася пожежа в приватному житловому будинку. Вогонь, що виник в коридорі помешкання, поширився на внутрішнє оздоблення стін, хатні речі, меблі й сягнув перекриття, ліквідували о 17:15. Причина пожежі встановлюється.
Уже о 18:45 згадані підрозділи знову вирушили за сигналом тривоги – вогонь спалахнув у підсобному приміщенні приватного житлового будинку в селі Воютин. Горіння, що поширилося на стіни, домашні речі й перекриття, ліквідоване о 19:45. За попередніми даними, до пожежі призвело коротке замикання електромережі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у ДСНС Волині.
У селі Володимирівка Зимненської громади рятувальники 7 ДПРЧ м. Володимира разом з працівниками місцевої пожежної охорони ліквідували пожежу в цегляному житловому будинку. Причина пожежі встановлюється.
У Луцькому районі рятувальники 20 ДПРП смт Торчин та працівники місцевої пожежної охорони с. Білостік двічі виїжджали на гасіння пожеж у житлі. О 16:19 вони вирушили за викликом до с. Смолигів, де трапилася пожежа в приватному житловому будинку. Вогонь, що виник в коридорі помешкання, поширився на внутрішнє оздоблення стін, хатні речі, меблі й сягнув перекриття, ліквідували о 17:15. Причина пожежі встановлюється.
Уже о 18:45 згадані підрозділи знову вирушили за сигналом тривоги – вогонь спалахнув у підсобному приміщенні приватного житлового будинку в селі Воютин. Горіння, що поширилося на стіни, домашні речі й перекриття, ліквідоване о 19:45. За попередніми даними, до пожежі призвело коротке замикання електромережі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.