З понеділка в усіх школах Луцька відновлять очне навчання
![](/resize/450x300/r/files/news/2022/02-11/331607/shkola.jpg)
Учні 5-11 класів усіх загальноосвітніх закладів Луцької громади з понеділка 14 лютого повертаються до очного навчання. Про це Суспільному повідомив керівник міського управління освіти Віталій Бондар.
Наразі продовжують хворіти на ГРВІ та COVID-19 менше 10% луцьких школярів.
«Сьогодні (11 лютого – ред.) провели нараду з керівниками шкіл. Всі повідомили, що ситуація покращується, зменшилася захворюваність серед дітей і є необхідність повернутися до звичайного формату роботи», – розповів головний освітянин Луцької громади.
Читати ще: Головний освітянин Луцької громади пояснив, чому на дистанційне навчання пішли лише учні 5-11 класів
Зі слів Віталія Бондара, також зменшилася захворюваність серед педагогів та технічних працівників шкіл. Наразі на лікарняному перебувають 5% працівників закладів освіти. На самоізоляції через коронавірусну інфекцію – 50 класів у 38 школах Луцької громади.
З 26 січня учні 5-11 класів усі загальноосвітніх закладів Луцької громади перейшли на дистанційне навчання. Попередньо онлайн-навчання мало тривати до 6 лютого.
4 лютого в департаменті освіти Луцької громади повідомили про продовження дистанційного навчання та збільшення кількості хворих серед школярів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Наразі продовжують хворіти на ГРВІ та COVID-19 менше 10% луцьких школярів.
«Сьогодні (11 лютого – ред.) провели нараду з керівниками шкіл. Всі повідомили, що ситуація покращується, зменшилася захворюваність серед дітей і є необхідність повернутися до звичайного формату роботи», – розповів головний освітянин Луцької громади.
Читати ще: Головний освітянин Луцької громади пояснив, чому на дистанційне навчання пішли лише учні 5-11 класів
Зі слів Віталія Бондара, також зменшилася захворюваність серед педагогів та технічних працівників шкіл. Наразі на лікарняному перебувають 5% працівників закладів освіти. На самоізоляції через коронавірусну інфекцію – 50 класів у 38 школах Луцької громади.
З 26 січня учні 5-11 класів усі загальноосвітніх закладів Луцької громади перейшли на дистанційне навчання. Попередньо онлайн-навчання мало тривати до 6 лютого.
4 лютого в департаменті освіти Луцької громади повідомили про продовження дистанційного навчання та збільшення кількості хворих серед школярів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1721784059)
лучани
Показати IP
11 Лютого 2022 12:55
З понеділка Волинь входить у червону зону.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721784059)
громадянин України
Показати IP
11 Лютого 2022 12:58
З понеділка Волинь ризикує перейти в "червону" зону, а вони хочуть ще більше хворих - нехай учні підуть в школу та донесуть вже до всіх ту заразу...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721784059)
Олена
Показати IP
11 Лютого 2022 15:00
Якщо людина хворіє вона повинна хворіти дома або в лікарні, а не ходити розносити хворобу по всіх усюдах. сьогодні підлітки завхворіли, довідку відкрили і побігли хто куди, одні на підробітки, інші по кафешках і магазинах шаряться і при цьому навіть маску не носять. Рівень свідомості на нулю. Хворий - значить лікуйся. Але де ж, треба показати всі свої розумові здібності, так як сьогодні Порт-сіті подружки походили маазинами, а потім прийшли в кафешку і кажуть "дайте чаю, але без чаю бо ж у мене фармацитрон є((((". Соплі течуть, бухикає але плани на вечірній двіж будує..... То хоч чорну зону введи, але українці безстрашні люди, правда при цьому "хата завжди з краю".
![](/public/images/user_no_foto.png?1721784059)
Анонім до Олена
Показати IP
11 Лютого 2022 15:29
Не безстрашні, а тупі в своїй більшості. Кількість церков це ще раз підтверджує
![](/public/images/user_no_foto.png?1721784059)
Сергій
Показати IP
11 Лютого 2022 16:04
Ви там ,нормальні ,адекватні люди в міськно? Яке навчання? Приховується реальна кількість хворих дітей і дорослих.Тестування на низькому рівні. Не займайтесь дурницями.
24 липня: свята, події, факти. Міжнародний день турботи про себе та День фінансиста в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
На річці біля Ковеля незаконно ловили рибу
23 Липня 2024 23:54
23 Липня 2024 23:54
Смертність від СНІДу з 2010 року скоротилася вдвічі, але не все так добре. Звіт ООН
23 Липня 2024 23:35
23 Липня 2024 23:35
Разом із сином захищає Україну з небес: загиблому волинянину просять надати звання Героя України![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
Найбільший дитячий онкоцентр Європи прийме чотирьох пацієнтів з «Охматдиту»
23 Липня 2024 22:57
23 Липня 2024 22:57
Двоє випускниць із Нововолинська склали НМТ з англійської на 200 балів
23 Липня 2024 22:38
23 Липня 2024 22:38
Безпечний відпочинок на воді: поради волинських рятувальників і спортсменів
23 Липня 2024 22:19
23 Липня 2024 22:19
«Укрпошта» випустила дві марки, присвячені українським медикам
23 Липня 2024 22:00
23 Липня 2024 22:00
Водій не впорався з керуванням: деталі ДТП з вантажівкою поблизу Луцька
23 Липня 2024 21:41
23 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.